uitslagen

Nationale landbouwprijskamp Vilvoorde 08/05/2017

Met dank aan: Stad Vilvoorde
Foto's © Eva De Smidt & Alfons Maes

Hengstveulens van 1 jaar - Jongsten
1Constand van Tersaet van Vlaams-BrabantImschoot Luc en Ignaece, Beervelde3
2Kimono de LorcyImschoot Luc en Ignaece, Beervelde5
3Eli van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
4Kart d'OhaGuillaume Jean, Bas-Oha7
Hengstveulens van 1 jaar - Reeks 2
1Bas van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel13
2Espoir du MalametzImschoot Luc en Ignaece, Beervelde8
3Amedee van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde12
4Camille van Laenenhof van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek14
Hengstveulens van 1 jaar - Oudsten
1Unic van de MusschootMaes Melissa, Meerdonk17
2Nectar van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem15
3Fabian van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk19
4Maxim van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk20
Hengstveulens van 1 jaar - Kampioenschap
Unic van de Musschoot   •   Maes Melissa
Hengstveulens van 2 jaar - Jongsten
1Amador van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde22
2Arne van 't Bos van Vlaams-BrabantVerdoodt W en P, Malderen23
3Pablo van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem21
Hengstveulens van 2 jaar - Oudsten
1Vico van OoidonkCocquyt Julien, Deinze30
2Egon van den EgelenbergImschoot Luc en Ignaece, Beervelde28
3Mirakel van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem26
Hengstveulens van 2 jaar - Kampioenschap
Amador van de Boterhoeve   •   Imschoot Luc en Ignaece
Hengsten van 3 jaar
1Fideel van 't RoetaartVan Riet Dominique, Londerzeel31
Hengsten van 4 jaar
1Jim van de FonteineVan Riet Dominique, Londerzeel32
Hengsten van 5 jaar
1Max van Schermershoek van Vlaams-BrabantPeeters Dirk, Asse (Mollem)35
2Vic van OoidonkCocquyt Julien, Deinze33
3Picasso van de PuipaertVan Riet Dominique, Londerzeel34
Hengsten van 6 jaar en ouder
1Ben van het Tienbunderhof van Vlaams-BrabantHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik37
Voorstelling oud-kampioenen
1Milo van LuchterenImschoot Luc en Ignaece, Beervelde36
Hengsten - Kampioenschap
Max van Schermershoek van Vlaams-Brabant   •   Peeters Dirk
Merrieveulens van 1 jaar - Jongsten
1Dina d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt42
2Roos van 't Groeneveld van Vlaams-BrabantVerdoodt W en P, Malderen39
3Fenna van 't MerelandLammens Daniel, Mere38
Merrieveulens van 1 jaar - Reeks 2
1Anne van de EikenhoeveKusé Benjamin, Bazel45
2Mieke van 't SaeghershofVan Riet Dominique, Londerzeel44
3Noblesse van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem43
Merrieveulens van 1 jaar - Oudsten
1Mabelle van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde51
2Elena van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel52
3Laura van de PuipaertVan Riet Dominique, Londerzeel54
4Janne van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde53
5Nienke van de BraambeierhoekCornelis Ann-Sophie, Booischot50
Merrieveulens van 1 jaar - Kampioenschap
Mabelle van de Boterhoeve   •   Imschoot Luc en Ignaece
Merrieveulens van 2 jaar - Jongsten
1Tosca van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel65
2Tessa van de LeemputtenBrynaert Kurt et Dirk, Chievres62
3Jinte van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde63
4Tina van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel58
5Mysterie van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem56
6Leen van de DriesprongVoncken Fried, Meeuwen-Gruitrode59
7Gamine van Goudveerdegem van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek55
8Elodie van de BoterhoeveHuygh Jeroen, Sint-Pieters-Leeuw60
Merrieveulens van 2 jaar - Reeks 2
1Orpha van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik66
2Avina de la PlaceVan Bastelaere Marc, Kalken69
3Elza van Vollezele van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel70
4Quinta van 't ZevekootDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere71
5Collet van 't SparrenhofVan Riet Dominique, Londerzeel67
6Lili du MalametzImschoot Luc en Ignaece, Beervelde68
7Rosa van Betz van Vlaams-BrabantSchoolmeesters Tim, Dilsen-Stokkem72
8Emma van 't Molenhof van Vlaams-BrabantHouman Marcel, Brussegem75
9Margo van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)73
Merrieveulens van 2 jaar - Oudsten
1Nadja Nena van de KabeiBerden Pieter, Alken84
2Viola van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik82
3Livia van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk83
4Stien van 't Molenhof van Vlaams-BrabantHouman Jonas, Brussegem77
5Lotte van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)80
6Amelie van den BunderCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge78
7Dina van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)79
8Kitti van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)81
9Prinses van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem76
Merrieveulens van 2 jaar - Kampioenschap
Tosca van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant   •   Van Riet Dominique
Loten van 3 merrieveulens
1 Van Riet Dominique, Londerzeel C
2 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde B
3 Van Riet Dominique, Londerzeel D
4 Fierens Louis, Emblem (Ranst) A
Merries van 3 jaar - Grote maat
1Carola van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik97
2Silke d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt96
3Liza van de HoekKusé Benjamin, Bazel99
4Kitty van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde92
5Agri Lotte van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde91
6Olivia van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem89
Merries van 3 jaar - Kleine maat
1Beau van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde95
2Hebe van 't Goed ter KaeksmeteCornelis Ann-Sophie, Booischot94
3Vea van OoidonkCocquyt Julien, Deinze85
4Diana van de MalsemImschoot Luc en Ignaece, Beervelde90
5Mieke van 't SlobbegorBonnaerens Els, Bazel88
6Iris van 't Groeneveld van Vlaams-BrabantVerdoodt W en P, Malderen87
Merries van 4 jaar
1Nadia van de ZaaidijkImschoot Luc en Ignaece, Beervelde104
2Hortance de la ValleeVerdoodt W en P, Malderen102
Merries van 5 jaar
1Valerie van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo106
2Orpha van de BouwhoeveDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere109
3Charlotte van 't SchoorkenshofBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk110
4Melissa d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt108
5Anneke van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt105
6Lisa van 't MerelandCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge107
Merries van 6 jaar
1Xandrina van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt114
2Finette de la ValléeGordts Danny & Eeckhout Ferre en Marc, Outer115
3Lena van 't Kouterhof van Vlaams-BrabantVan Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps113
Merries van 7 jaar
1Evita van 't CostershofVereertbrugghen Johan, Opwijk125
2Loret van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)119
3Jasmine van LuchterenLammens Daniel, Mere120
4Kyra van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem121
Merries van 8 jaar
1Laura van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)128
2Elodie van 't RooiveldBonnaerens Els, Bazel129
3Rosa van 't KouterhofVan Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps127
Merries van 9 en 10 jaar
1Renske van Hoeve RuthImschoot Luc en Ignaece, Beervelde134
2Veerle van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo136
3Jutta van 't ZevekootDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere137
4Soetkin van 't BosDe Cneudt Anke, Heverlee133
Merries van 11 jaar en ouder
1Elina van het KruissewegjeDe Greeff Herman, Elewijt144
2Amber van den HoekCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel141
3Hermine van de Grote WeideDe Block Cindy, Asse139
4Fien van 't KouterhofVan Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps142
Voorstelling oud-kampioenen
1Gwendoline van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo118
Merries - Kampioenschap
Nadia van de Zaaidijk   •   Imschoot Luc en Ignaece
Loten van 3 merries
1 Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo L
2 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde I
3 De Greeff Herman, Elewijt G
4 Fierens Louis, Emblem (Ranst) H
4 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde J
4 Van Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps K
Enkelspan
1Flicka du Haut des DamesDe Greeff Eric, Kampenhout3
2Xilver van de LindenhoeveDe Greeff Eric, Kampenhout4
Dubbelspan
1 Lambrechts Francois, Nederokkerzeel 3
2 De Backer Sebastiaan, Kampenhout 9
3 Lambrechts Francois, Nederokkerzeel 2
4 Van Laerhoven Frans, Nederokkerzeel 6
5 Vangoidsenhoven Etienne, Kampenhout 8
6 Van Laerhoven Frans, Nederokkerzeel 5
7 Ceuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel 1
8 Vangoidsenhoven Etienne, Kampenhout 7
Bereden
1Rosa van 't KouterhofVan Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps192
2Elodie van 't RooiveldBonnaerens Els, Bazel193
3Eufrasie van 't Grootveld van Vlaams-BrabantVerelst Bieke, Nederokkerzeel186
4Mieke van 't SlobbegorBonnaerens Els, Bazel183
5Lena van 't Kouterhof van Vlaams-BrabantVan Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps187
6Yvette van de StockCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel195
7Fien van 't KouterhofVan Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps197

Tevreden over Trekpaard.net ?

Om de website verder te ontwikkelen en de inhoud te onderhouden, is uw steun zeer welkom.

Uw donatie