uitslagen

Nationale Prijskamp 2018 Brussel 10/12/2017

Met dank aan: KMBT
Foto's © Eva De Smidt & Leo van den Bulck

Hengsten van 2 jaar
1Fabian van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk4
2Unic van de MusschootMaes Melissa, Meerdonk3
3Baziel van het MeerschenhofDe Keyser Urbain, Oudenburg1
Hengsten van 3 jaar
1Amador van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde5
2Vico van OoidonkCocquyt Julien, Deinze7
3Mirakel van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem6
Hengsten van 4 jaar
1Nico van de CarlohoeveDe Boeck - Van Landschoot Danny en Heidy, Veurne9
2L'Espoir van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem8
Hengsten van 5 jaar
1Darko van het Hof ter VaaltVerwilst Eric, Deinze10
Hengsten van 6 jaar
1Max van Schermershoek van Vlaams-BrabantPeeters Dirk, Asse (Mollem)11
Hengsten van 7 jaar
1Thynes van 't HengelhofJanssen-Meesters P., Zutendaal12
2Rob van LuchterenBosmans Danny, Herk-de-Stad13
Hengsten van 8 jaar
1Eidur van den HeuvelSalens Luc, Kortenberg15
Hengsten van 11 jaar
1Hepper DilanCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel16
Hengsten rechtstreeks in kampioenschap
Zaki van 't SparrenhofBaeyens Catty, Ollignies122
Tim van 't BosVerdoodt Petra, Malderen123
Ben van het Tienbunderhof van Vlaams-BrabantHenckens Kobe, Maaseik125
Dorus van de MolenhoeveLierman Luc, Knokke-Heist126
Hengsten - Kampioenschap


Max van Schermershoek van Vlaams-Brabant   •   Peeters Dirk
Reserve   •   Zaki van 't Sparrenhof   •   Baeyens Catty
Derde op tal   •   Tim van 't Bos   •   Verdoodt Petra
Merries van 2 jaar - Kleine maat
1Lies van 't GroenenbroekBeullens Frans en Monique, Ranst25
2Noblesse van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem18
3Ninon van HazelbeekVan Buggenhout Valère, Aaigem31
4Kenza de LorcyBodart Valéry, Wavreille17
5Milla van de KapelhoeveVan Overveld Alfons, Kalmthout28
6Mona van de ZoetemondVandecasteele Guido, Koekelare19
7Fien van de Donkerhoeve van Vlaams-BrabantDe Keyser Urbain, Oudenburg21
8Nienke van de BraambeierhoekCornelis Ann-Sophie, Putte22
9Kaline de la ValléeDe Keyser Urbain, Oudenburg29
Merries van 2 jaar - Grote maat
1Adele van den EgelenbergSterck Dirk, Ninove Voorde26
2Nina du Bois de BoussuNee Patrick, Boussu33
3Karen d'ErquennesPouille Heughebaert Arlette, Honnelles Erquennes34
4Fenna van 't MerelandLammens Daniel, Mere23
5Rolinde van de GrensJansen Jos en zn, Meerle24
6Mieke van 't SaeghershofDe Block Walter, Asse32
7Sien van de KraaibeekEspeel Frans, Langemark20
8Truus van Goudveerdegem van Vlaams-BrabantPlas Henri, Sint Martens Lennik27
9To van de VierbeukenVan De Velde Peter, Emblem30
Merries van 3 jaar - Kleine maat
1Avina de la PlaceVan Bastelaere Marc, Kalken51
2Amelie van den BunderCamerlinck Maarten, Sleidinge43
3Lien van den HoutbrielVan Bogaert Eric, Temse49
4Mysterie van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem38
5Lot van 't AkkerhofStevens Leo, Kalmthout39
6Alice van de HogenakkerVan Bogaert Christof, Tielrode36
Merries van 3 jaar - Middenmaat
1Marina du Bois de BoussuNee Patrick, Boussu54B
2Kitty van de RouteZwaenepoel Leon en Koen, Ichtegem48
3Gamine van Goudveerdegem van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek35
4Prinses van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem54
5Tina van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel40
6Lotte van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)47
Merries van 3 jaar - Grote maat
1Dina van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)46
2Nadja Nena van de KabeiBerden Gebr., Alken44
3Livia van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk52
4Maxima van de KapelhoeveVan Overveld Alfons, Kalmthout37
5Stien van 't Molenhof van Vlaams-BrabantHouman Jonas, Brussegem53
6Orpha van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik50
Merries van 4 jaar - Kleine maat
1Lisanne van 't IjzerhofWatte Steven, Ninove63
2Rani van de ZaaidijkDelvaux-Kindermans Lionel & Astrid, Wellen65
3Hebe van 't Goed ter KaeksmeteCornelis Ann-Sophie, Putte64
4Olivia van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem60
Merries van 4 jaar - Grote maat
1Carola van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik61
2Melanie van het VoldershofSchrevens Louis & Verdoodt Petra, Lubbeek58
3Aline van de RouteZwaenepoel Leon, Eernegem57
4Fenna van de SpoorwegNee Patrick, Boussu62
5Riet van 't RoetaartVan De Velde Peter, Emblem59
Merries van 5 jaar
1Jana van 't Bos van Vlaams-BrabantHussin P-Y, Wauthier-Braine69
2Floor van de LeemputtenSterck Dirk, Ninove Voorde66
3Jana van 't HengelhofSmeers Steve, Houthalen70
4Annelies van 't RoetaartZussen Cocquyt, Deinze St-M-L71
5Isaura van de MalsemDelvaux-Kindermans Lionel & Astrid, Wellen67
6Judy van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantCoppens Bart, Aalst72
7Hortance de la ValleeVerdoodt Petra, Malderen68
Merries van 6 jaar
1Charlotte van 't SchoorkenshofBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk82
2Louise-Marie van 't LanghofGoosse Pol, Mabompre76
3Valerie van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo79
4Charlotte van den EgelenbergSterck Dirk, Ninove Voorde78
5Jeanne-Joyeuse van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem77
6Anneke van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt81
7Lotte van de Killige LandenCornelis Ann-Sophie, Putte80
8Trientje van de DreefVan Dijck Sofie, Stabroek73
Merries van 7 jaar
1Lelie van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen87
2Angelique van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen86
3Viyenna van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik88
4Gella de BalgerhoekBlondeel Jan, Rob en Nina, Eeklo85
5Martine du Blanc BoisVandecasteele Guido, Koekelare84
6Xandrina van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt83
Merries van 8 jaar
1Gwendoline van de SpoorwegVan Hoorebeke Maurice en zoon, Evergem93
2Sterre van 't IjzerhofWatte Steven, Ninove89
3Lelie van de BoterhoeveHerman Bruno, Wavreille90
4Loret van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)92
5Harmonie van HazelbeekVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem94
6Jasmine van LuchterenLammens Daniel, Mere95
7Lies van de VendoornDe Paepe Karolien, Balegem91
Merries van 9 jaar
1Ariana van 't Bosbvba Pollet Marc en Kris, Torhout96
2Lizet van het KraayenhofZwaenepoel Koen, Eernegem101
3Grace van HazelbeekVan Buggenhout Valère, Aaigem98
4Dagie d'ErquennesPouille Heughebaert Arlette, Honnelles Erquennes97
5Angela van 't RavensgatCamerlinck Maarten, Sleidinge100
6Sanne van de RuiterwegVerwilst Eric, Deinze99
Merries van 10 jaar
1Tessa van MalderenSterck Dirk, Ninove Voorde104
2Renske van Hoeve RuthImschoot Luc en Ignaece, Beervelde102
3Astrid uit de LindeBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk103
4Loes van 't RivierhofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde106
5Liezet van StuyvenbergTack Kevin, Nazareth107
Merries van 11 jaar en ouder
1Jutta van 't ZevekootDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere108
2Maxima van het KraayenhofZwaenepoel Wim, Eernegem114
3Veerle van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo109
4Danseuse van HazelbeekVan Buggenhout Lutgarde, Herzele111
5Martha de BonheurDe Paepe Karolien, Balegem110
*Roosje van de GrensJansen Jos en zn, Meerle112
Merries van 21 jaar
1Jolande van de RattevalleSmeers Nico, Rijkel - Borgloon115
Merries rechtstreeks in kampioenschap
Luna van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen118
Laura van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)119
Paula van 't BosVerdoodt Petra, Malderen120
Sibelle van het RijkelhofSmeers Nico, Rijkel - Borgloon121
Merries - Kampioenschap


Sibelle van het Rijkelhof   •   Smeers Nico
Reserve   •   Jutta van 't Zevekoot   •   De Graeve D. en Ch.
Derde op tal   •   Luna van Luchteren   •   Stal Van Doorselaere
Merries met afstammelingen
1Bianca van HazelbeekVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem116
Hengsten met afstammelingen
1Mathador van de BouwhoeveSwinnen Jella en Rik, Tessenderlo117
Loten van 3 merries
1 De Graeve D. en Ch., Erpe-Mere 1
2 Sterck Dirk, Ninove Voorde E
3 Van Hoorebeke Hendrik en Didier, Evergem F
4 Fierens Louis, Emblem (Ranst) B
4 Van Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem C
4 Vereertbrugghen Johan - Moens Ann, Opwijk D
4 Zwaenepoel Leon en Koen, Ichtegem G

Tevreden over Trekpaard.net ?

Om de website verder te ontwikkelen en de inhoud te onderhouden, is uw steun zeer welkom.

Uw donatie