INFORMATIE

Nationale kampioenen van België

Jaar Paard Eigenaar  
2020Vino van Luchteren 2013/540 Bosmans Danny, Heusden-Zolder
2020Jana van 't Hengelhof 2013/319 Fam. Smeers & Zonen, Houthalen
ReserveVino van de Paardehoeve 2010/444 Teerlinck Jens & Declerck Geert, Sint-Laureins
ReserveAngelique van Luchteren 2011/691 Stal Van Doorselaere, Drongen
3deMatt van 't Langhof 2012/326 Sorgeloos Geert, Roosdaal (Pamel)
3deThynes van 't Hengelhof 2011/450 Janssen Peter, Zutendaal
3deFleur van 't Langhof 2013/317 Van Langenhove E / Weststrate M, Denderbelle
2019Rivaal van de Boterhoeve 2011/498 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2019Mischa van Luchteren 2012/799 Stal Van Doorselaere, Drongen
ReserveVino van Luchteren 2013/540 Bosmans Danny, Herk-de-Stad
ReserveDanseuse van Hazelbeek 2006/635 Van Buggenhout Lutgarde, Herzele
3deZaki van 't Sparrenhof 2010/502 Baeyens Catty, Ollignies
3deCharlotte van 't Schoorkenshof 264015 2012/2067Bulteel-Pauwels Fam., Haasdonk
2018Max van Schermershoek van Vlaams-Brabant 2012/396 Peeters Dirk, Asse (Mollem)
2018Sibelle van het Rijkelhof 2011/377 Smeers Nico, Rijkel - Borgloon
ReserveZaki van 't Sparrenhof 2010/502 Baeyens Catty, Ollignies
ReserveJutta van 't Zevekoot 2007/387 De Graeve D. en Ch., Erpe-Mere
3deTim van 't Bos 2010/450 Verdoodt Petra, Malderen
3deLuna van Luchteren 2008/689 Stal Van Doorselaere, Drongen
2017Bram van de Bouwhoeve 2012/2034 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2017Noella van het Keiberghof 2010/529 Verwilst Eric, Deinze
ReserveHely de la Vallee 2013/136 Van Langenhove Eddy, Denderbelle
ReserveEvita van 't Costershof 2010/305 Vereertbrugghen Johan, Opwijk
3deTim van 't Bos 2010/450 Verdoodt Petra, Malderen
3deLizet van het Kraayenhof 262692 2015/2013Zwaenepoel Koen, Ichtegem
2016Rivaal van de Boterhoeve 2011/498 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2016Ariane van Luchteren 2011/687 Stal Van Doorselaere, Drongen
ReserveLionel van de Houtsberg 2014/2024 Vanbockrijck R en R, Lummen
ReserveLizet van het Kraayenhof 262692 2015/2013Zwaenepoel Koen, Ichtegem
3deZaki van 't Sparrenhof 2010/502 Baeyens Catty, Ollignies
3deNoella van het Keiberghof 2010/529 Verwilst Eric, Deinze
2015Milo van Luchteren 2010/704 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2015Sara van 't Roetaart 2008/795 Fierens Louis, Emblem (Ranst)
ReserveIwan van het Rijkelhof 2011/344 Van Langenhove E & Rigaux H, Denderbelle
ReserveCoby van Halfweg 2006/327 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3deMistral van het Rijkelhof 2009/762 Heughebaert Arlette, Honnelles Erquennes
3deNadia van Nieuwenhove 2007/809 Holsteyns Eric, St Truiden
2014Matteo van 't Rietenhof 2008/602 Van Riet Dominique, Londerzeel
2014Vera van Ooidonk 2008/1051 Cocquyt Julien, Deinze
2013Mathador van de Bouwhoeve 2009/2024 262498Swinnen Jella en Rik, Tessenderlo
2013Kelly van Luchteren 2007/643 Stal Van Doorselaere, Drongen
2012Nike van 't Bos 2007/316 Rigaux Hubert, Wépion
2012Juna van Berchem 2006/553 Watte Steven, Ninove
2011Tijn van de Vliegert 2008/2006 Tp.528005000260181Van Langenhove Eddy, Denderbelle
2011Rani van Luchteren 2003/145 Stal Van Doorselaere, Drongen
2010Gaston van de Bouwhoeve 259400 2008/2008Moreels Alain en Eugeen, Duisburg Tervuren
2010Victoria van 't Langhof 2004/351 Van Langenhove Eddy, Denderbelle
2009Junior van 't Hof ter Vaalt 2004/630 Verkest Charles & Verwilst Eric, Vorselare
2009Agri-Laure van Luchteren 2002/497 Stal Van Doorselaere, Drongen
2008Baron van 't Camillenhof 2002/126 Moreels Alain en Eugeen, Duisburg Tervuren
2008Marina van 't Keerkenhof 2002/711 Sterck Romain en Dirk, Ninove Voorde
2007Pol van Hansevelde 2003/740 Van Langenhove Arthur en Eddy, Denderbelle
2007Chantal van de Zaaidijk S.255872.S 2006/2023Comb. van Olmen - Welte, Ravels
2006Maxx van den Egelenberg 2001/66 Van Langenhove Arthur en Eddy, Denderbelle
2006Bea de Houtave 2000/1 B.S.2000/1.SSterck Romain en Dirk, Ninove Voorde
2005Carlos van de Begijnbos 103/500 Cocquyt Julien, Deinze
2005Rani d'Elewijt 103/489 Stal De Greeff, Elewijt
2004Buffalo van 't Camillenhof 103/168 Van Langenhove Arthur en Eddy, Denderbelle
2004Jessica van 't Zwaanhof 2000/2017 Sterck Romain, Voorde-Ninove
2003Pim van de Pijp 2000/2022 Verkest Charles en Gino, Vosselare
2003Lotte van 't Rietenhof 102/579 Van Riet Dominique, Londerzeel
2002Igor van Gaasbeek 102/50 Van Brempt Hendrik, Duffel
2002Nina van Hoeve de Eik 103/2057 Sucaet - Denolf Filip, Aalter
2001Hepper Sam 100/682 Cocquyt Julien, Deinze
2001Ursula van het Zwaluwnest 102/2077 K.67974Sucaet - Denolf Filip, Aalter
2000Jim van Niesenhof 100/2008 S.253040Van Langenhove Arthur en Eddy, Denderbelle
2000Veerle van Doumenhof 100/77 Pauwels Jozef, Melsele
1999Charmeur van de Paashoef K.2874 100/2010Crijnen Peter, Stabroek
1999Rebecca van het Zwaluwnest 97/769 Pauwels Jozef, Melsele
1998Jonas d'Elewijt 96/268 Kaeksmete Hoeve, Afsnee
1998Amazone van 't Keerkenhof 96/299 Vermeulen Theo, Baaigem
1997Sultan van Wooldink 96/4 Van Brempt Hendrik, Duffel
1997Zita van de Reep 91/351 De Backer A en A, Rumst
1996Klepper van de Conterscherp 96/132 K.2879Crijnen en zonen, Antwerpen-Berendrecht
1996Nora van Nieuwenhove 96/283 Versyck Honoré, Lissewege Brugge
1995Sam van den Oudenbos 94/386 Cortvrindt Modest, Asse
1995Pascale van 't Blauwhof 94/493 Dieltjens Jos, Nijlen
1994Star van 't Bloemenhof 94/226 K.2905Van Langenhove Arthur en Eddy, Denderbelle
1994Mie de Ligny 91/217 Lefebvre George - Mauroy Marie-Stef., Ligny
1993Emir van Terbekenhof 93/208 De Backer Armand, Rumst
1993Tulp van 't Cleihof 90/391 Verstrepen Jos, Aartselaar
1992Expo van de Noorweegsekaai 91/216 Marbaix Didier & Peeters L. Mme., Thieusies
1992Sandra van Tersaet 88/333 Moreels Alain en Eugeen, Duisburg Tervuren
1991Ensor d'Elewijt 91/48 Stal De Greeff en Lefebvre,
1991Katty van Terbekenhof 89/573 Van Laer Jef en Louis, Oud-Turnhout
1990Barron van op den Dijk 90/278 De Schepper Robert, Brugge
1990Jenna van 't Blauwhof 90/383 Dieltjens Jos, Nijlen
1989Albion de Pontailles 89/74 Van Melckebeke en Van Langenhove, Grotenberge
1989Joke de St Pierre 83/233 Dieltjens Jos, Nijlen
1988Bruno van de Merodedreef 84/278 Buts J, Herenthout
1988Polka van 't Hooghof K.66257 Verheyden Gebr, Zellik
1987Hardi van de Rooker 84/116 De Schepper Robert, Brugge
1987Nadia van Nieuwenhove 84/633 Bosmans J.-B., Aartselaar
1986Bloc van Oombergen 85/454 Van Melckebeke en Van Langenhove, Grotenberge
1986Mina van de Rooker 83/251 Verhaegen Jozef, Betekom
1985Costaud van Wolvertem 83/284 83/184Van Doorslaer Gaston, Wolvertem
1985Tosca van de Rozenhoeve 80/187 Versyck H en Van Geel J, Brugge
1984Rivaal van de Merodedreef 84/280 Buts J, Herenthout
1984Heddie van Hofstade 83/521 Van Langenhove Arthur, Denderbelle
1983Carlo van Elversele 83/84 De Baene A en Versyck H, Brugge
1983Supra van Terbekenhof 79/115 De Backer Gebr., Aartselaar
1982Matador van 't Eendenhof 82/32 Verkest Charles, Vosselare
1982Tonia de Salmonsart 78/197 Guillaume H. et P., Fosses la Ville
1981Sackx van Wolvertem 81/200 Van Doorslaer Gaston, Wolvertem
1981Carmen de la Taille aux Jones 81/287 Versyck H en de Liedekerke E, Brugge
1980Codex de Wolvertem 77/326 Van Doorslaer Gaston, Wolvertem
1980Beatrix van Malland 82/11 K.64237Janssens K, Kruibeke
1979Marco van Wilde 78/184 Verkest Charles, Vosselare
1979Flora van 't Hooghof 78/797 Verheyden Gebr en Jansegers J, zellik
1978Baron van 't Brouwerijhof 73/308 De Backer Gebr., Aartselaar
1978Elna van 't Hooghof 77/849 Verheyden Gebr en Jansegers J, zellik
1977Hardi van 't Geushof 76/86 Decroly C en A, Petit Roulx
1977Tulipe de Behoute 70/495 Hanouille A, Ermeton-sur-Biert
1976Lutteur van 't Ooievaarsnest 76/252 Carron E, Kortemark
1976Dora d'Oosthof 71/969 Blommaert G, Tielrode
1975Yser de Behoute 75/132 Hanouille A en Paquet R, Ermeton-sur-Biert
1975Mina van Ophasselt 74/385 Janssens K, Kruibeke
1974Matador van 't Hof van Nieuwe 74/84 K.2735De Baene Albert, Brugge
1974Dina de Wassenhove 68/1587 Van Melckebeke Gebr, Zottegem
1973Matador de Salmonsart 70/110 De Backer Gebr., Aartselaar
1973Tulp van 't Hooghof 71/1129 Hoogstijns Theo, Ganshoren
1972Barnum van Ooievaarsnest 72/314 Simoens A en Raemdonck, Stalhille
1972Dina du Thierne 68/1295 Dedobbeleer R en M, Bellingen
1971Barnum II van 't Geushof 71/78 Simoens A, Voet en Verkest, Stalhille
1971Fabiola de Froidmont 68/127 De Backer Gebr., Aartselaar
1970Hardi van 't Ooievaarsnest 70/330 K.2754Simoens A en Carron E, Stalhille
1970Irene Delmotte 67/18079 Malengret F, P?ronnes-Binche
1969Tom van St Kruis 68/400 Lenaerts L en De Baene A, Brugge
1969Minerva van St Martens 67/265 De Baene A en Cocquyt Gebr , St Martens Leerne
1968Barnum van 't Geushof 68/106 Simoens Arseen, Stalhille
1968Lutece de Brages 65/1727 Dedobbeleer J, Bellingen
1967Marquis de Coq 66/236 Simoens Arseen, Stalhille
1967Ketty de Barsdam 63/227 Callebert A, Zarren
1966Buffalo de Romiée 65/558 Simoens Arseen, Stalhille
1966Orpha van 't Goed ter Elst 66/1255 De Baene A en Beguin V, Brugge
1965Costaud d'Impde 62/968 Van Doorslaer F en zoon, Wolvertem
1965Olga de Ham-Epine 62/1085 Simoens Arseen, Stalhille
1964Wisky de Bertinchamps 63/612 Paquet R, Saint-Gery
1964Alma de Lathuy 59/1937 Parys H, Lathuy
1963Emir de Salmonsart 62/250 Demeuldre F, Braine-le-Compte
1963Mitsy du Bucq 60/725 Malengret F, P?ronnes-Binche
1962Expo de la Sille 62/608 De Baene A en Beguin V, Brugge
1962Sarah de Wetsinghen 61/3019 Severin E, Glimes
1961Bijou du Bois 61/1206 Van Hollebeke M en Vandemeulebroeke U, Bellegem
1961Ninon de Forestaille 61/2327 De Baene A en Beguin V, Brugge
1960Diogene de Denville 56/92 Louis P, Jauchelette
1960Baronne du Tilleul Desmyter R en Simoens Gebr. , Stalhille
1959Lucifer de Beauvoir 59/124 Brasseur C, Havay
1959Florelle de la Sille 58/1625 Langhendries V, Bassilly
1958Toto de Teignies 58/56 De Baene A en Beguin V, Brugge
1958Reine d'Aubreme 55/3807 Janssens C en Van Paesschen C EN R, Ekeren
1957Super du Pierreux 56/1404 Derue R, Rebecq
1957Reine du Grand Marai 54/4935 Dedobbeleer J, Bellingen
1956Gamin de l'Eaugrenee 55/274 Simoens Gebr, Stalhille
1956Baronne du Moulin 53/6113 Rosomme F, Mettet
1955Fifils du Chateau 55/1090 Brasseur C en Firme d'Haens en Malbecq E., Ecausinnes
1955Orpha des Volees 52/6999 Fosseur A, Saint Gerard
1954Matador de Buvrinnes 50/2446 Pier X en Bayot A en Reintjens A. en zonen, St Pieters Leeuw
1954Cartouche de Dansonspenne 52/3015 Brasseur C, Havay
1953Cartouche de Dansonspenne 52/3015 Reintjens A en zonen en Desmet V. , St Pieters Leeuw
1953Ketty de Beaumarche 50/10275 Brasseur C, Havay
1952Mastoc du Bois Maillet 51/2918 Rigo F, Thorembais Saint Trond
1952Gracieuse de Streel 48/9511 Roppe H, Meux
1951Wallon de Libenne 51/2032 Descamp P. en Desmet V. en Boutiau M. , Ormeignies
1951Leopoldine de Braives 39/2947 Reintjens A en zonen , St Pieters Leeuw
1950Vadrouille d'Enée 47/2196 Malbecq E. en Dubois J., Gembloux
1950Sarah de l'Ange 47/11827 Michel P. , Chaussée Notre-Dame
1949Quo-Vadis de Houtaing 47/1842 Hautier M., Baulers
1949Ma Belle de la Croix 43/2343 Hautier M en Malbecq E., Ecausinnes
1948Costaud de Marche 46/4464 Fosseur A, Saint Gerard
1948Junon de Boeshoven 42/711 Delepine en zonen, Horrues
1947Fiat de Montifaut 47/668 Philips, Hakendover
1947Floralie de Fonval 40/7133 Dumont de Chassart en Malbecq, Ecausinnes
1946Julien de Longpont 41/5458 Ancion A, Heron
1946Marmite de Braives 40/3709 Destexhe L., Jehay-Bodegnee
1939Vengeur de Vraimont 39/5184 Snyers C., Goyer
1939Gipsy de Velm 36/4725 Peten C. , Velm
1938Avenir de Promelles 35/3660 Paquet J, Grand-Manil
1938Pervenche du Fosteau 36/2343 Comte de Marotte L. , Braives
1937Indigoli Delmotte 37/3834 Deleener G , Lembeek
1937Edith de Steenkerke 35/1323 Comte de Marotte L. , Braives
1936Horizon de Bogaerden 35/2108 Blampain E, Petit-Roeulx
1936Bouture du Thierne 34/9707 Stradiot Gebr, Hoves
1935Royal de Salmonsart 31/1934 Wilmots Frères , Opleeuw
1935Elegante de Velm 34/8019 Peten C. , Velm
1934Ideal de l'Hove 32/5902 Desenepart O., Leuze
1934Minerve du Fosteau 33/3105 Comte de Marotte L. , Braives
1933Avare d'Emptinne 34/3150 Baron Janssen L, Emptinne
1933Astrid Pandour 32/185 Snyers C., Goyer
1932Cocktail de Velm 32/5318 Peten C. , Velm
1932Bella du Haut-Bois 28/18587 Varlet H, Petit-Rœulx-lez-Braine
1931Avenir de Salmonsart 29/2062 Deleener G , Lembeek
1931Orpha de la Maladree 31/5147 Fournier V. , Soignies
1930Favori de Neusart 28/576 De Donder gebr, Merchtem
1930Verveine de Velm 28/13797 Peten C. , Velm
1929Espoir de Quaregnon 30/1988 Hazard Mme en Fosteau, Leers
1929Mina de Chaussee 24/611 Peten C. , Velm
1928Carlo de la Maladree 28/3996 Fournier V. , Soignies
1928Fermiere 27/8707 Ransquin Gebr, Plancenoit
1927Sucesseur d'Herse 26/5456 Delepine en zonen, Horrues
1927Mina III des Sarts 24/5883 Peten C. , Velm
1926Gaulois du Monceau 26/1124 Desenepart O, Leuze
1926Cadole d'Ael 23/12547 Baron Janssen L, Emptinne
1925Avenir d'Herse 25/412 Bourdieau Frères et Soeurs, Ch. Notre Dame
1925Charlotte 24/5181 Peten C. , Velm
1924Ideal de Boneffe 25/216 Beguin J. , Acosse
1924Bonne Annee d'Oudemont 23/19653 Roberti J, Voroux-Goreux
1923Albion d'Hor 23/1892 Delepine en zonen, Horrues
1923Helene de Viscourt 94549 Semal G. , Donstiennes
1922Bourgogne de Saint-Martin 23/624 Maricq F., Bois-Seigneur-Isaac
1922Olympienne 23/19021 Ransquin Gebr, Plancenoit
1921Piot de Corroy 23/7108 Vandenhende H., Sint-Baafs-Vijve
1921Mazette de Som 23/1641 Bouchat A., Sommiere
1920Prince Leoplold 23/7222 Vanderschueren A., Vollezele
1920Miclette 23/18993 Ransquin Gebr, Plancenoit
1919Drinker d'Hondzocht 74592 Deleener G , Lembeek
1919Alida 25/9933 Jaucot L., Obaix
1914Indigene de Wisbecq 63832 Temmerman C, Buggenhout
1914Duchesse de Bouveloo Van den Dorpe R., Wortegem
1913Infernal du Bois 52630 Bouvier P., Boneffe
1913Gauloise 74953 Dumont de Chassart J., La Bruyère-Chassart
1912Moustic de Grandglise 54192 Semal G. , Donstiennes
1912Heppe 77243 Duchateau, Grandglise
1911Paul 46032 Vandenhende H., Sint-Baafs-Vijve
1911Elegante de Plancenoit 45305 Ransquin Gebr, Plancenoit
1910Bienfait de Mansnuy 44718 Dumont de Chassart J., La Bruyère-Chassart
1910Bella de Plancenoit 45303 Ransquin Gebr, Plancenoit
1909Indigene du Fosteau 29718 D'Hauwert T, Vollezele
1909Bella de Plancenoit 45303 Ransquin Gebr, Plancenoit
1908Indigene du Fosteau 29718 D'Hauwert T, Vollezele
1908Helena du Fosteau 53703 Hazard J., Leers et Fosteau
1907Indigene du Fosteau 29718 D'Hauwert T, Vollezele
1907Helena du Fosteau 53703 Hazard J., Leers et Fosteau
1906Indigene du Fosteau 29718 Van Landuyt J., Brussel
1906Helena du Fosteau 53703 Hazard J., Leers et Fosteau
1905Gambrinus du Fosteau 22032 Cobbaut C, Hellebecq
1905Helena du Fosteau 53703 Hazard J., Leers et Fosteau
1904Marquis de Ruyen 24878 Vandenhende M., Sint-Baafs-Vijve
1904Belle Fleure 39021 Vermoesen Gebr., St. Maartens Lennik
1903Marquis de Rosseignies 11026 Obais, Rosseignies
1903Alice 26245 Galmart Gebr., Bogaarden
1902Bourgogne 13154 Tirtiaux F., Saint Gerard
1902Alice 26245 Galmart Gebr., Bogaarden
1901Bienvenu 13292 D'Hauwert T, Vollezele
1901Alice 26245 Galmart Gebr., Bogaarden
1900Brin d'Or 7902 Hazard J., Leers et Fosteau
1900Caline II 30425 Nerinckx-Cloquet E., Hal
1899Pirate 8878 Meeus H., Wijnegem
1899Faucille 10011 Semal G. , Donstiennes
1898Reve d'Or 7406 Guyaux S., La Louviere
1898Faucille 10011 Semal G. , Donstiennes
1897Favori 6246 Matthieu Frères et Soeurs, Bastogne
1897Brillante 8955 Dumont de Chassart E., Sart-Dames-Avelines
1896Olympien 8114 Hautier J., Thines-lez-Nivelles
1896Brillante 8955 Dumont de Chassart E., Sart-Dames-Avelines
1895Mont d'Or 6120 Jourez L., Lillois
1895Sibelle 27339 Heurion C., Gourdinne
1894Mont d'Or 6120 Jourez L., Lillois
1894La Valliere 14923 Crousse F., Hautain le Val
1893Blanqui 4880 Peten C. , Velm
1893Rozette II 7951 Hazard J., Leers et Fosteau
1892Pierrot 6346BIS Neunez A., Soignies
1892Marie 2803 Lahaye L., Bierwart
1891Gerfaut II 2538BIS Vanderschueren C., Appelterre
1891Rosette 2497 Hazard J., Leers et Fosteau
1890Brillant 2156 Reginster Frères, Freloux
1890Comtesse II 2493 Hazard J., Leers et Fosteau
1889Jupiter 126 Boucqueau L., Thines-les-Nivelles
1889Sultane 2499 Hazard J., Leers et Fosteau
1888Mouton 2002 Orban G., Cortil-Wodon
1888Reneau 3221 Losseau V., Thuilles
1887Mercure 714 Dumont de Chassart E., Sart-Dames-Avelines
1887Jeanette 2801 Lahaye L., Bierwart
1886Sultan 82 Boden L., Bettincourt
1886Vigoureuse 687 Corbusier N., Eghezee

Neem een abonnement op Trekpaard.net

Trekpaard.net is reeds jarenlang dé referentie als het over het Belgisch/Nederlands Trekpaard gaat. Met een abonnement Basic of Professional krijgt u toegang tot nog meer informatie over de trekpaardfokkerij.

Abonnement info