uitslagen

Jaarmarkt Merchtem 20/08/2019

Hengstveulens van 1 jaar
1Premier van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
2Sky van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
3Viktor van den HoutbrielImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
4Bert van TurkeyenVan Riet Dominique, Londerzeel
5Cavan van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
6Figaro van 't Hof ter PerreVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
7Président van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
8Juul van het Struyselhof van Vlaams-BrabantAndries Nathalie, Tildonk
9Bruno van 't VijverhofVeldeman G, Oudegem
10Stan van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem
Hengsten van 2 jaar
1Wodan van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Gaston van TurkyenVinck Dirk, Sint-Niklaas
3Kamil van het Steltenhof van Vlaams-BrabantAbbeloos Pol, Merchtem
4Rambo uit de GaversVerhulst Remi, Sint-Pauwels
Hengsten van 3 jaar
1Hardi van 't RoetaartVan Riet Dominique, Londerzeel
2Lowie van 't SparrenhofVan Riet Dominique, Londerzeel
3Joris van de GoemanshoeveRobberechts Louis en Hubert, Opwijk
Hengsten van 4 jaar en ouder
1Matis van 't RoetaartVerhulst Remi, Sint-Pauwels
2Star van LuchterenImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3Kasper van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVeldeman G, Oudegem
Hengsten - Kampioenschap
Hardi van 't Roetaart   •   Van Riet Dominique
Voorstelling nationale kampioenen
Max van Schermershoek van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk
Voorstelling oud-kampioenen
1Fideel van 't RoetaartVan Riet Dominique, Londerzeel
Merrieveulens van 1 jaar - Jongsten
1Saartje van 't HengelhofSmeers Yves, Meeuwen Gruitrode
2Baromien van de DorpshoeveVan Hecke Freddy, Ronsele
3Gitte van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)
4Renka van Kettelo van Vlaams-BrabantDe Block Cindy & Walter, Asse
5Sara van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem
6Fien van TurkeyenVinck Dirk, Sint-Niklaas
Merrieveulens van 1 jaar - Oudsten
1Fay van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
2Kitty van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3Elene van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
4Marie Jeane van 't ClerckshofCornelis Ann-Sophie, Booischot
5Marie van 't Eindhof van Vlaams-BrabantCrynen Gebr, Steenokkerzeel
6Cleo van 't Laerenhof van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek
7Navarra van 't CamillenhofKusé Benjamin, Bazel
Merries van 2 jaar - Jongsten
1Latoya van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Sofia van de Doore PlasVlaemynck Steven, Vosselare
3Ode van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
4Flora van TurkyenVinck Dirk, Sint-Niklaas
5Rina van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk
6Mieke van den EssenbergVan Riet Dominique, Londerzeel
7Donna van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk
8Lilly van Liezele-VeldVan Assche Francois, Bornem
9Mila van Betz van Vlaams-BrabantVan den Bergh Jurgen, Waasmunster
10Sumaya van 't MerelandLammens Daniel, Mere
Merries van 2 jaar - Oudsten
1Karo van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantMertens Stephanie, Londerzeel
2Finne van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
3Nina van 't DomineeshofVan Hecke Freddy, Ronsele
4Noor van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)
5Lena van het Monnikenhof van Vlaams-BrabantCrynen Gebr, Steenokkerzeel
6Fanny van 't Laerenhof van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek
Merries van 3 jaar
1Janne van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Dora van 't VoldershofSea-Horse bvba, Deurle
3Selah van de Doore PlasVlaemynck Steven, Vosselare
4Noblesse van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
5Anne van de EikenhoeveKusé Benjamin, Bazel
6Anni van TurkyenVinck Dirk, Sint-Niklaas
7Nienke van de BraambeierhoekCornelis Ann-Sophie, Booischot
8Mieke van 't SaeghershofDe Block Cindy & Walter, Asse
9Kathy van Vollezele van Vlaams-BrabantVeldeman G, Oudegem
10Amira van TurkeyenVinck Dirk, Sint-Niklaas
11Fenna van 't MerelandLammens Daniel, Mere
Merries van 4 jaar
1Collet van 't SparrenhofVan Riet Dominique, Londerzeel
2Tosca van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantMertens Stephanie, Londerzeel
3Elise van 't SparrenhofVan Riet Dominique, Londerzeel
4Marina du Bois de BoussuImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
5Oda van 't LaureijnehofCamerlinck Maarten, Sleidinge
6Amelie van den BunderCamerlinck Maarten, Sleidinge
7Dina van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)
8Gamine van Goudveerdegem van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek
9Kato van TurkyenVinck Dirk, Sint-Niklaas
10Lot van 't Steltenhof van Vlaams-BrabantAbbeloos Pol, Merchtem
11Supra van Hoeve RuthVeldeman G, Oudegem
Merries van 5 jaar
1Beau van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Hebe van 't Goed ter KaeksmeteCornelis Ann-Sophie, Booischot
3Jana van TurkyenVinck Dirk, Sint-Niklaas
4Iris van 't Groeneveld van Vlaams-BrabantVeldeman G, Oudegem
5Olivia van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem
Merries van 6 en 7 jaar
1Jana van 't HengelhofSmeers Yves, Meeuwen Gruitrode
2Valerie van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo
3Lien van de Doore PlasDeboosere Joke, Vosselare
4Lisa van Bob van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek
5Lotte van de Killige LandenCornelis Ann-Sophie, Booischot
6Ramona van de RoondAndries Nathalie, Tildonk
7Irenka van 't AkkerhofVeldeman G, Oudegem
8Katinka van ScherpwijkVan den Bergh Jurgen, Waasmunster
Merries van 8 en 9 jaar
1Evita van 't CostershofVereertbrugghen Johan, Opwijk
2Nerva van de BouwhoeveKusé Benjamin, Bazel
3Gwendoline van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo
4Harmonie van HazelbeekVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
5Donia van 't Goed ter KaeksmeteCammerman Jeanno, Appels
6Lotte van het HofVan den Bergh Jurgen, Waasmunster
7Lies van de VendoornDe Paepe Karolien, Balegem
8Nina van de KerkeveldhoeveAndries Nathalie, Tildonk
9Lady van de DageraadAndries Nathalie, Tildonk
Merries van 10 jaar en ouder
1Angela van 't RavensgatCamerlinck Maarten, Sleidinge
2Martha de BonheurDe Paepe Karolien, Balegem
3Dina van 't CostershofVereertbrugghen Johan, Opwijk
4Aline du Gros GlandVan den Bergh Jurgen, Waasmunster
5Sibillie van 't ZandVinck Dirk, Sint-Niklaas
6SienCamerlinck Maarten, Sleidinge
7Myrthe van AppelsCammerman Jeanno, Appels
8Hyacinth van de GoemanshoeveRobberechts Louis en Hubert, Opwijk
Merries - Kampioenschap
Jana van 't Hengelhof   •   Smeers Yves
Loten van 3 merries
1 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2 Veldeman G, Oudegem

Tevreden over Trekpaard.net ?

Om de website verder te ontwikkelen en de inhoud te onderhouden, is uw steun zeer welkom.

Uw donatie