uitslagen

Najaarskeuring Vrouwenpolder 23/11/2019

  Klik hier voor het verslag

Met dank aan: Marjolein van der Pols
Foto's © Eva De Smidt

Merrieveulens dit jaar geboren - Middenmaat
1Nina van 's-Gravenpoldervan der Meule M., Grijpskerke
2Karlijn van de Vrijedijkvan Aert J.A., Ijzendijke
3Liza van de Vrijedijkvan Aert J.A., Ijzendijke
4Gemma de Salsa TerraJanse A.W., Zoutelande (Zld)
5Asja van de GroenendiekGroenendijk M.J., Ouwerkerk
Merrieveulens dit jaar geboren - Grote maat
1Femm van 't Dorpvan der Maas Jasper, Ritthem
2Minerva van de Lingede Buck Z.A., Oostkapelle
3Notre Dame van 't Westendevan den Broeke P., Serooskerke
4Yara van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
5Rosa van de PitteperkDreessen Mannon, Koudekerke
Merrieveulens dit jaar geboren - Kampioenschap
Femm van 't Dorp   •   van der Maas Jasper
Reserve   •   Minerva van de Linge   •   de Buck Z.A.
Hengstveulens dit jaar geboren
1Julius van 's HertogendijkWisse L., 's-Gravenpolder
2Yoep van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
Hengstveulens dit jaar geboren - Kampioenschap
Julius van 's Hertogendijk   •   Wisse L.
Reserve   •   Yoep van Roosjeshof   •   van der Wekken B.
Merrieveulens van 1 jaar - Middenmaat
1Fayen van NoordduinMaljaars W., Vlissingen
2Xana van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
3Sara van 't Hof de DankbareBlaas A.C., Oostkapelle
4Ursulah van 't Hof Hoegensteenvan Meurs B., Yerseke
5Helena van de GroenendiekGroenendijk M.J., Ouwerkerk
Merrieveulens van 1 jaar - Grote maat
1Zara uit de BoswegMinderhoud C., Zoutelande
2Mina van de Stelle Stinckaertde Klerk R., Arnemuiden
3Anouk van het KruissewegjeSturm S., Ovezande
4Catharina van de GroenendiekGroenendijk M.J., Ouwerkerk
Merrieveulens van 1 jaar - Kampioenschap
Fayen van Noordduin   •   Maljaars W.
Reserve   •   Zara uit de Bosweg   •   Minderhoud C.
Merries van 2 jaar - Middenmaat
1Danique van Sluishoekde Buck A.Z., Oostkapelle
2Lorka van 't Hof ter VaaltWisse L., 's-Gravenpolder
3Wilja van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
4Lucie de la Valléevan Haelst Gebr. G., L. en O., Philippine
5Duchesse van Sluishoekde Buck A.Z., Oostkapelle
6Sarah van 't Laureijnehofvan Haelst Gebr. G., L. en O., Philippine
Merries van 2 jaar - Grote maat
1Wianka van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
2Eva van VrilkhovenSturm S., Ovezande
3Simone van 't Vredehofvan Haelst Gebr. G., L. en O., Philippine
4Evelien van het ZuideindeRaats M.C., Borssele
Merries van 2 jaar - Kampioenschap
Danique van Sluishoek   •   de Buck A.Z.
Reserve   •   Wianka van Roosjeshof   •   van der Wekken B.
Merries van 3 jaar - Middenmaat
1Victoria van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
2Jolin van de GinsteMinderhoud J.W., Westkapelle
3Alexia van 't Hof de DankbareBlaas A.C., Oostkapelle
4Jacqueline van 't Goed ter KaeksmeteDingemanse Edward, Grijpskerke
Merries van 3 jaar - Grote maat
1Vivian van Sint JanMaljaars W., Vlissingen
2Bauke van de BerghoeveVerhage A., Serooskerke (Zld)
3Rozanne van de Vrijedijkvan Aert J.A., Ijzendijke
Merries van 3 jaar - Kampioenschap
Vivian van Sint Jan   •   Maljaars W.
Reserve   •   Victoria van Roosjeshof   •   van der Wekken B.
Algemeen jeugdkampioenschap
Fayen van Noordduin   •   Maljaars W.
Merries van 4 en 5 jaar - Middenmaat
1Gerlise van 't SchoorkenshofWisse L., 's-Gravenpolder
2Ursula van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
3Greetje uit de Biesboschvan der Maas Jasper, Ritthem
4Chanel van de WesthoekSchout C., Vlissingen
5Sonja van de Slippermande Visser Adrie, Zoutelande
6Feline van de LingeGroenendijk M.J., Ouwerkerk
7Eva van 't Hof de DankbareBlaas A.C., Oostkapelle
8Laura van 't Hof de DankbareBlaas A.C., Oostkapelle
Merries van 4 en 5 jaar - Grote maat
1Lola du Moulinvan Haelst Gebr. G., L. en O., Philippine
2Rachel van de GrensAlewijnse I., St. Laurens
3Lientje van VlakeVermast A.W.M., Wemeldinge
4Fien van het ThiendehofJobse B., Zoutelande
Merries van 6, 7 en 8 jaar - Middenmaat
1Gerdine van de Lavendelhofde Bat-Koster J., Oostdijk
2Bea van SerooskerkeVerhage A., Serooskerke (Zld)
3Fieke van de TrentFrancke A., Meliskerke
4Kira de WoudeJobse Ramon, Zouteland
5Sabrina van de BollendijkhoeveGroenendijk M.J., Ouwerkerk
Merries van 6, 7 en 8 jaar - Grote maat
1Rilana van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
2Arletta van HooidonkVerhage A., Serooskerke (Zld)
3Esprit uit de Biesboschde Buck A., Biggekerke
4Vera van 't Hoogeindde Visser Adrie, Zoutelande
5Amanda van de Joseph-HoeveGroenendijk M.J., Ouwerkerk
Merries van 9 jaar en ouder - Middenmaat
1Vera van 't Hof de DankbareBlaas A.C., Oostkapelle
2Nikita van 't Hof DankbareBlaas A.C., Oostkapelle
3Roza van 't Hof de DankbareBlaas A.C., Oostkapelle
Merries van 9 jaar en ouder - Grote maat
1Marjolein van de LingeFrancke Mts., Grijpskerke
2Zilke van de BeukenbergGroenendijk M.J., Ouwerkerk
3Djenga Djarah van 't SkagerwadGroenendijk M.J., Ouwerkerk
Ruinen
1Urban van RoosjeshofGroenendijk M.J., Ouwerkerk
2Baron van de Luckyfarmvan der Wekken B., Kerkwerve
3Gudo van de BreeheiJanse A.W., Zoutelande (Zld)
Mooiste geheel
1Sara van 't Hof de DankbareBlaas Roos en Ties, Oostkapelle
Merries - Kampioenschap
Gerlise van 't Schoorkenshof   •   Wisse L.
Reserve   •   Lola du Moulin   •   van Haelst Gebr. G., L. en O.
Ere-kampioenschap
1Quinta van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
Merries met afstammelingen
1Quinta van Roosjeshofvan der Wekken B., Kerkwerve
2Roza van 't Hof de DankbareBlaas A.C., Oostkapelle
Stalgroepen - oudsten
1 van der Wekken B., Kerkwerve
2 Blaas A.C., Oostkapelle
Fokgroep
1 van der Wekken B., Kerkwerve
2 Blaas A.C., Oostkapelle

Tevreden over Trekpaard.net ?

Om de website verder te ontwikkelen en de inhoud te onderhouden, is uw steun zeer welkom.

Uw donatie