Hengstveulens van 2 jaar - Jongsten | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Jim van de Fonteine | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
2 | Kas van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
3 | Jonas van de Fonteine | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
4 | Midas van de Spoorweg | Van Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem |
Hengstveulens van 2 jaar - Oudsten | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Louis van de Musschoot | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
2 | Krak van de Parelhoeve | Van Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem | |||
3 | Bram van den Houtbriel | Ceuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel |
Hengstveulens van 2 jaar - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Jim van de Fonteine • Van Riet Dominique |
Hengsten van 3 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Vic van Ooidonk | Cocquyt Julien, Deinze | |||
2 | Max van Schermershoek van Vlaams-Brabant | Vereertbrugghen Johan, Opwijk | |||
3 | Lionel van de Houtsberg | Vanbockrijck R en R, Lummen |
Hengsten van 4 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Rivaal van de Boterhoeve | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde |
Hengsten van 5 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Tim van 't Bos | Verdoodt Petra, Malderen | |||
2 | Eidur van den Heuvel | Blondeel Rob en Nina, Eeklo |
Hengsten - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tim van 't Bos • Verdoodt Petra |
Hengsten van 6 jaar en ouder | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Junior van 't Hof ter Vaalt | De Keyser Urbain, Oudenburg |
Merrieveulens van 2 jaar - Jongsten | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Lente van de Boterhoeve | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | |||
2 | Nele van de Spoorweg | Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo | |||
3 | Iebe van Burst van Vlaams-Brabant | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | |||
4 | Kelly van Butswerve | Houman Jonas, Brussegem | |||
5 | Rani van Butswerve | Houman Jonas, Brussegem |
Merrieveulens van 2 jaar - Reeks 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Hortance de la Vallee | Verdoodt W en P, Malderen | |||
2 | Joelle van de Boterhoeve | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | |||
3 | Sara van Ramsdonk | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
4 | Bianca van 't Costershof van Vlaams-Brabant | Vereertbrugghen Johan, Opwijk |
Merrieveulens van 2 jaar - Oudsten | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Camille van de Boterhoeve | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | |||
2 | Arlet van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | |||
3 | Palmir van de Boterhoeve | Faelens Christiaan, Drongen | |||
4 | Fie van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
5 | Judy van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
6 | Ariane van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) |
Merrieveulens van 2 jaar - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Lente van de Boterhoeve • Imschoot Luc en Ignaece |
Loten van 3 merrieveulens | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Van Riet Dominique, Londerzeel | ||||
2 | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde |
Merries van 3 jaar - Kleine maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Melissa d'Elewijt van Vlaams-Brabant | De Greeff Herman, Elewijt | |||
2 | Lizette van de Boterhoeve | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | |||
3 | Auke van het Hermeshof | Henckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik | |||
4 | Morgan van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) |
Merries van 3 jaar - Middenmaat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Aurore van het Hermeshof | Henckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik | |||
2 | Olga van de Waaienberg | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
3 | Orpha van de Bouwhoeve | De Graeve D. en Ch., Erpe-Mere | |||
4 | Aurelie van het Hermeshof | Henckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik | |||
5 | Duchesse van de Boterhoeve | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde |
Merries van 3 jaar - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Charlotte van 't Schoorkenshof | Bulteel-Pauwels Fam., Haasdonk | |||
2 | Tulp van 't Groeneveld van Vlaams-Brabant | Verdoodt Petra, Malderen | |||
3 | Celeste van de Boterhoeve | Tack Kevin, Nazareth | |||
4 | Freya van den Houtbriel | Van Bogaert Eric en Christof, Temse | |||
5 | Joska van de Boterhoeve | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde |
Merries van 4 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Beatrix van Poperinge | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | |||
2 | Benita van 't Camillenhof | Fam. Vergauwen E & Oste M., Bazel (Kruibeke) | |||
3 | Kato van 't Hof ter Kalken van Vlaams-Brabant | Vereertbrugghen Johan, Opwijk |
Merries van 5 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Evita van 't Costershof | Vereertbrugghen Johan, Opwijk | |||
2 | Loret van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | |||
3 | Gwendoline van de Spoorweg | Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo | |||
4 | Noella van het Keiberghof | Verwilst Eric, Deinze | |||
5 | Kyra van Issegem | De Paepe Karolien, Oosterzele | |||
6 | Lies van de Vendoorn | De Paepe Karolien, Oosterzele |
Merries van 6 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Joyce van de Boterhoeve | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | |||
2 | Mira van de Bouwhoeve | De Greeff Herman, Elewijt |
Merries van 7 en 8 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Jutta van 't Zevekoot | De Graeve D. en Ch., Erpe-Mere | |||
2 | Cheyenne van de Slek | Van Bogaert Eric en Christof, Temse | |||
3 | Renske van Hoeve Ruth | Fam. Vergauwen E & Oste M., Bazel (Kruibeke) | |||
4 | Loes van 't Rivierhof | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | |||
5 | Mona | Moyson-Joos, Lippelo | |||
6 | Supra van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) |
Merries van 9 en 10 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Dina van 't Costershof | Vereertbrugghen Johan, Opwijk |
Merries van 11 jaar en ouder | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Rozalie van Hoogbeemd | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | |||
2 | Paula van 't Bos | Verdoodt W en P, Malderen | |||
3 | Elina van het Kruissewegje | De Greeff Herman, Elewijt | |||
4 | Silke van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) |
Merries - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Evita van 't Costershof • Vereertbrugghen Johan |
Loten van 3 merries | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Henckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik | ||||
2 | Vereertbrugghen Johan, Opwijk | ||||
3 | De Greeff Herman, Elewijt | ||||
4 | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | ||||
4 | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde |
Voorstelling nationale kampioenen | |||||
---|---|---|---|---|---|
Milo van Luchteren | Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde | ||||
Sara van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) |
Trekpaard.net is reeds jarenlang dé referentie als het over het Belgisch/Nederlands Trekpaard gaat. Met een abonnement Basic of Professional krijgt u toegang tot nog meer informatie over de trekpaardfokkerij.
Abonnement info