uitslagen

Nationale landbouwprijskamp Vilvoorde 18/04/2016

Foto's © Eva De Smidt
Klik hier voor meer foto's / video.

Hengstveulens van 2 jaar
1Gaston de la PlaceImschoot Luc en Ignaece, Beervelde9
2Nestor van de KloosterdreefImschoot Luc en Ignaece, Beervelde4
3Victor van OoidonkCocquyt Julien, Deinze5
4Lander van de KrinkelwegImschoot Luc en Ignaece, Beervelde7
5Perdido van 't ZevekootVerhulst Remi, Sint-Pauwels6
Hengstveulens - Kampioenschap
Gaston de la Place   •   Imschoot Luc en Ignaece
Hengsten van 3 jaar
1Darko van het Hof ter VaaltVerwilst Eric, Deinze10
Hengsten van 4 jaar
1Max van Schermershoek van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk12
2Vic van OoidonkCocquyt Julien, Deinze11
Hengsten van 6 jaar en ouder
1Milo van LuchterenImschoot Luc en Ignaece, Beervelde15
2Eidur van den HeuvelBlondeel Rob en Nina, Eeklo14
Hengsten - Kampioenschap


Milo van Luchteren   •   Imschoot Luc en Ignaece
Merrieveulens van 2 jaar - Jongsten
1Agri Lotte van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde20
2Kelly van de FonteineDelvaux-Kindermans Lionel & Astrid, Wellen19
3Iris van 't Groeneveld van Vlaams-BrabantVerdoodt W en P, Malderen17
4Olivia van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem18
Merrieveulens van 2 jaar - Reeks 2
1Kitty van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde21
2Eef van LeendershofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde23
3Hebe van 't Goed ter KaeksmeteCornelis Ann-Sophie, Putte25
4Beau van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde27
Merrieveulens van 2 jaar - Oudsten
1Silke d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt28
2Josje van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde30
3Carola van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik32
4Lima van Vollezele van Vlaams-BrabantLammens Daniel, Mere28
Merrieveulens - Kampioenschap
Kitty van de Boterhoeve   •   Imschoot Luc en Ignaece
Merries van 3 jaar - Kleine maat
1Freya van 't Bos van Vlaams-BrabantStal van 't Bos Joos Philip, Malderen36
2Lente van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde37
3Iebe van Burst van Vlaams-BrabantImschoot Luc en Ignaece, Beervelde34
4Bianca van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk38
5Nele van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem42
Merries van 3 jaar - Grote maat
1Jella van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde43
2Hortance de la ValleeVerdoodt W en P, Malderen39
3Cefa van de DriesprongVoncken Fried, Meeuwen-Gruitrode35
4Maxima van 't ClerckshofTeerlinck Jens, Kaprijke41
Merries van 4 jaar - Kleine maat
1Aurelie van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik53
2Orpha van de BouwhoeveDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere54
3Lies van StuyvenbergImschoot Luc en Ignaece, Beervelde46
4Melissa d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt52
Merries van 4 jaar - Grote maat
1Mira van 't Bos van Vlaams-BrabantStal van 't Bos Joos Philip, Malderen51
2Valerie van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo50
3Lien van de Doore PlasDeboosere Joke, Vosselare49
4Celeste van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde56
5Lotte van de Killige LandenCornelis Ann-Sophie, Putte45
Merries van 5 jaar
1Finette de la ValléeGordts Danny & Eeckhout Ferre en Marc, Outer59
2Gina de BalgerhoekTeerlinck Jens, Kaprijke64
3Viyenna van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik58
4Kato van 't Hof ter Kalken van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk57
5Pam van de BoterhoeveMoyson-Joos Carola, Lippelo61
Merries van 6 jaar
1Gwendoline van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo72
2Donna van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde74
3Lies van de VendoornDe Paepe Karolien, Balegem75
4Ingrid van 't BosStal van 't Bos Joos Philip, Malderen70
5Doortje van het HulterhofVoncken Fried, Meeuwen-Gruitrode69
6Kyra van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem67
Merries van 7 en 8 jaar
1Soetkin van 't BosStal van 't Bos Joos Philip, Malderen81
2Joyce van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde76
3Freya van de EyneakkerSea-Horse bvba, Deurle79
4Mira van de BouwhoeveDe Greeff Herman, Elewijt78
5Loes van 't RivierhofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde80
Merries van 9 en 10 jaar
1Jutta van 't ZevekootDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere85
2Veerle van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo83
3Dina van 't CostershofVereertbrugghen Johan, Opwijk87
4MonaMoyson-Joos Carola, Lippelo82
Merries van 11 jaar en ouder
1Elina van het KruissewegjeDe Greeff Herman, Elewijt89
2Paula van 't BosVerdoodt W en P, Malderen88
Merries - Kampioenschap


Gwendoline van de Spoorweg   •   Van Hoorebeke Didier
Loten van 3 merries
1 Stal van 't Bos Joos Philip, Malderen H
2 Vereertbrugghen Johan, Opwijk K
3 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde G
4 De Greeff Herman, Elewijt D
5 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde F
6 Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo I
7 Verdoodt W en P, Malderen J
8 De Paepe Karolien, Balegem E
Voorstelling oud-kampioenen
-Evita van 't CostershofVereertbrugghen Johan, Opwijk66

Tevreden over Trekpaard.net ?

Om de website verder te ontwikkelen en de inhoud te onderhouden, is uw steun zeer welkom.

Uw donatie