uitslagen

Nationale landbouwprijskamp Vilvoorde 23/04/2018

Met dank aan: Stad Vilvoorde
Foto's © Alfons Maes

Hengstveulens van 1 jaar
1Vidal van OoidonkCocquyt Julien, Deinze6
2Bono van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel7
3Latour van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde5
4Wodan van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde4
5Max van 't HeieindeDe Backer Sebastiaan, Kampenhout2
6Gijs van de HulsehoeveKusé Benjamin, Bazel55
7Bram van de LindehoefVan Riet Dominique, Londerzeel1
Hengstveulens van 2 jaar
1Fabian van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk14
2Lowie van 't SparrenhofVan Riet Dominique, Londerzeel11
3Espoir du MalametzImschoot Luc en Ignaece, Beervelde12
4Maxim van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk15
5Kimono de LorcyImschoot Luc en Ignaece, Beervelde10
6Condor van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde16
7Amedee van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde13
8Hugo van 't LaureijnehofVan Riet Dominique, Londerzeel8
9Emiel van 't ElshofKools-Bonnaerens Kevin en Els, Bazel9
Hengsten van 1 en 2 jaar - Kampioenschap
Fabian van 't Costershof van Vlaams-Brabant   •   Vereertbrugghen Johan
Hengsten van 4 jaar
1Fideel van 't RoetaartVan Riet Dominique, Londerzeel20
2Matteo van het OostveldVerhulst Remi, Sint-Pauwels19
Hengsten van 5 jaar
1Jim van de FonteineVan Riet Dominique, Londerzeel22
2King van HazelbeekVan Buggenhout Lutgarde, Herzele21
Hengsten van 6 jaar en ouder
1Vic van OoidonkCocquyt Julien, Deinze24
2Matis van 't RoetaartVerhulst Remi, Sint-Pauwels25
Hengsten - Kampioenschap
Fideel van 't Roetaart   •   Van Riet Dominique
Merrieveulens van 1 jaar - Jongsten
1Latoya van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde26
2Amira van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel31
3Donna van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk32
4Hera van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel28
5Rina van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk30
6Babette van het Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel33
Merrieveulens van 1 jaar - Reeks 2
1Violetta van de BouwhoeveVan Overveld Alfons, Kalmthout36
2Quincy van de KloosterdreefVanheule Gebr., Maldegem40
3Helena van den EgelenbergBrynaert Famille, Chièvres35
4Finne van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel38
5Karla van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk37
6Fanny van 't Laerenhof van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek39
Merrieveulens van 1 jaar - Oudsten
1Elena van het HokselaarhofSmeers Nico, Rijkel - Borgloon47
2Queen van de KloosterdreefVanheule Gebr., Maldegem43
3Dolinde van 't HokselaarhofSmeers Nico, Rijkel - Borgloon41
4Nadia van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel48
Merrieveulens van 2 jaar - Jongsten
1Noblesse van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem53
2Mieke van 't SaeghershofDe Block Cindy & Walter, Baardegem54
3Dina d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt51
4Rosalie van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik105
5Fenna van 't MerelandLammens Daniel, Mere50
Merrieveulens van 2 jaar - Oudsten
1Adele van den EgelenbergBrynaert Famille, Chièvres44
2Janne van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde62
3Mabelle van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde60
4Laura van de PuipaertVan Riet Dominique, Londerzeel63
5Nienke van de BraambeierhoekCornelis Ann-Sophie, Booischot59
6To van de VierbeukenVan De Velde Peter, Emblem56
Merries van 1 en 2 jaar - Kampioenschap
Noblesse van de Parelhoeve   •   Van Buggenhout Marnick-Elize-Virgini
Loten van 3 merrieveulens
1 Ceuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel B
2 Vereertbrugghen Johan, Opwijk F
3 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde C
4 Van Riet Dominique, Londerzeel D
Merries van 3 jaar - Kleine maat
1Amelie van den BunderCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge86
2Lotte van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)88
3Joyeuse de la ValléeImschoot Luc en Ignaece, Beervelde77
4Margo van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)82
5Gamine van Goudveerdegem van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek65
6Kitti van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)89
7Jessy van de Loze Eik HoeveVinck Patrick, Temse78
8Prinses van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem84
9Lisa van de Zandgroeve van Vlaams-BrabantFeytens Frederik, Neerijse83
Merries van 3 jaar - Grote maat
1Lotte van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo69
2Tina van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel67
3Tessa van de LeemputtenHussin P-Y, Wauthier-Braine70
4Maxima van de KapelhoeveVan Overveld Alfons, Kalmthout66
5Livia van 't Costershof van Vlaams-BrabantVereertbrugghen Johan, Opwijk90
6Dina van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)87
7Oda van 't LaureijnehofCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge72
Merries van 4 jaar
1Silke d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt94
2Carola van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik95
3Josje van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde98
4Kelly van de FonteineKusé Benjamin, Bazel92
5Riet van 't RoetaartVan De Velde Peter, Emblem97
6Hebe van 't Goed ter KaeksmeteCornelis Ann-Sophie, Booischot93
7Olivia van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem91
Merries van 5 jaar
1Jana van 't Bos van Vlaams-BrabantHussin P-Y, Wauthier-Braine101
2Jella van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde103
3Iebe van Burst van Vlaams-BrabantImschoot Luc en Ignaece, Beervelde100
4Ariane van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)102
Merries van 6 jaar
1Valerie van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo107
2Fenna van 't Hof ter VoordeImschoot Luc en Ignaece, Beervelde106
3Melissa d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt108
4Lisa van Bob van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek109
Merries van 7 en 8 jaar
1Evita van 't CostershofVereertbrugghen Johan, Opwijk123
2Loret van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)117
3Harmonie van HazelbeekVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem115
4Jasmine van LuchterenLammens Daniel, Mere118
5Lies van de VendoornDe Paepe Karolien, Balegem122
Merries van 9 en 10 jaar
1Mira van de BouwhoeveDe Greeff Herman, Elewijt126
2Angela van 't RavensgatCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge125
3Laura van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)124
4Loes van 't RivierhofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde128
5Heidi van de Loze Eik HoeveVinck Patrick, Temse127
Merries van 11 jaar en ouder
1Veerle van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo129
2Martha de BonheurDe Paepe Karolien, Balegem130
3Dina van 't CostershofVereertbrugghen Johan, Opwijk132
Voorstelling oud-kampioenen
Nadia van de ZaaidijkImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
Merries - Kampioenschap
Jana van 't Bos van Vlaams-Brabant   •   Hussin P-Y
Voorstelling nationale kampioenen
Max van Schermershoek van Vlaams-BrabantPeeters Dirk, Asse (Mollem)23
Sibelle van het RijkelhofSmeers Nico, Rijkel - Borgloon
Loten van 3 merries
1 Vereertbrugghen Johan, Opwijk
2 De Greeff Herman, Elewijt
3 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
4 Fierens Louis, Emblem (Ranst)
5 De Paepe Karolien, Balegem
6 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
7 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
8 Fierens Louis, Emblem (Ranst)
9 Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo
10 Camerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge

Tevreden over Trekpaard.net ?

Om de website verder te ontwikkelen en de inhoud te onderhouden, is uw steun zeer welkom.

Uw donatie