uitslagen

Nationale landbouwprijskamp Vilvoorde 01/05/2023

  Klik hier voor het verslag

Foto's © Eva De Smidt

Hengstveulens van 1 jaar - Jongsten
1Juul van de WayenbergImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Jos van BokrijkVan Riet Dominique, Londerzeel
3Jim van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
4Juul van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
5Elvis van de MaalderijCornelis Ann-Sophie, Booischot
Hengstveulens van 1 jaar - Oudsten
1Carlo van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
2Michiel van het ThiendehofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3Vedett van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
4Darko van de KraanbeekhoeveBerden Pieter, Alken
5Evert van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
6Wout van IssegemDe Paepe Karolien, Oosterzele
Hengsten van 2 jaar
1Rob van de BabbelbeekVan Riet Dominique, Londerzeel
2Diego van de Doore PlasCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
Algemeen jeugdkampioenschap hengsten
Juul van de Wayenberg   •   Imschoot Luc en Ignaece
Hengsten van 3 jaar
1Mathias du Blanc BoisHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik
Hengsten van 4 en 5 jaar
1Premier van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
2Vic van 't MaeshofVan den Bergh Jurgen, Waasmunster
3Tuur van 't Bruggeveld van Vlaams-BrabantCallebaut Thomas, Sint-Ulriks-Kapelle
Hengsten van 6 jaar en ouder
1Milan van het RijkelhofSmeers Nico, Rijkel - Borgloon
2Brabus van het OostveldMoreels Alain, Duisburg Vossem
3Wim-Lex van RoosjeshofDe Paepe Karolien, Oosterzele
Hengsten - Kampioenschap
Premier van de Parelhoeve   •   Van Buggenhout Marnick-Elize-Virgini
Merrieveulens van 1 jaar - Jongsten
1Emy van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
2Tina van de SteenbergMues - Grootaers Monique & Cedric, Lummen
3Finn van 't RoetaartCocquyt Zussen & Fierens L, Deinze
4Feline van St-MartensCocquyt Zussen & Fierens L, Deinze
5Katty van het HofDe Roovere Bert, Rumst
6Lora van het Loose's HofVerstraeten Leo, Melsele
Merrieveulens van 1 jaar - Oudsten
1Mulan van 't Eindhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
2Donna van de MusschootVan den Bergh Jurgen, Waasmunster
3It's Me van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
4Demelza van 't MerelandLammens Daniel, Mere
5Mauranne du FremisImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
6Arianne du FremisImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
7Saartje van het HofVan den Bergh Jurgen, Waasmunster
8Stephanie van het RoovershofDe Roovere Bert, Rumst
Merries van 2 jaar - Jongsten
1Celien van de PuipaertVan Riet Dominique, Londerzeel
2Olvia van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik
3Feline du FremisImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
4Emma van de VierbeukenVan De Velde Peter, Emblem
5Trees van 't Laerenhof van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek
6Vicky van IssegemDe Paepe Karolien, Oosterzele
Merries van 2 jaar - Reeks 2
1Martha van de TinnenhoeveVan Assche Francois, Bornem
2Marie van de MolenputDe Brabander familie, Evergem
3Diva van de MaalderijCornelis Ann-Sophie, Booischot
4Violette van 't Bruggeveld van Vlaams-BrabantCallebaut Rudi, Dilbeek
5Femke van den HoutbrielVan Bogaert Eric, Temse
6Cindy van den EsVerstraeten Leo, Melsele
Merries van 2 jaar - Oudsten
1Lieke van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
2Ilana van het HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik
3Lente van 't LanghofVan Riet Dominique, Londerzeel
4Dot van de MaalderijCornelis Ann-Sophie, Booischot
5Victoria van 't Bruggeveld van Vlaams-BrabantCallebaut Rudi, Dilbeek
6Kitty van het HofVan den Bergh Jurgen, Waasmunster
7Henna van Tersaet van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
Algemeen jeugdkampioenschap
Celien van de Puipaert   •   Van Riet Dominique
Merries van 3 jaar - Reeks 1
1Rhône van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
2Nieke van 't Groeneveld van Vlaams-BrabantVerdoodt W en P, Malderen
3Greta van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
4Lies van de VierbeukenVan De Velde Peter, Emblem
5Mila van de MolenputDe Brabander familie, Evergem
6Reine van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
7Riet van de GrensDe Block Cindy, Baardegem
Merries van 3 jaar - Reeks 2
1Avara van 't HengelhofSmeers Jos, Houthalen-Helchteren
2Iris van 't RoetaartCocquyt Zussen & Fierens L, Deinze
3Justine van 't VijverhofQuintijn Kristof, Olsene
4Julie van de Loze Eik HoeveVinck Patrick, Kruibeke
Merries van 3 jaar - Reeks 3
1Rêve van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
2Brunette van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
3Jana van de Loze Eik HoeveVinck Patrick, Kruibeke
4Marilyn van 't VijverhofQuintijn Kristof, Olsene
5Uniek van IssegemDe Paepe Karolien, Oosterzele
6Uljana van IssegemDe Paepe Karolien, Oosterzele
Merries van 4 jaar
1Quelle Dame van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
2Noor van Strijtem van Vlaams-BrabantImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3Lobke van de MolenputDe Brabander familie, Evergem
4Sara van de KloosterdreefVanheule Gebr., Maldegem
5Trees van 't Bruggeveld van Vlaams-BrabantCallebaut Rudi, Dilbeek
6Trudy van IssegemDe Paepe Karolien, Oosterzele
7Tine van IssegemDe Paepe Karolien, Oosterzele
Merries van 5 jaar
1Anouk d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt
2Linne van de Kleine Heide van Vlaams-BrabantFeytens Frederik, Sint-Agatha-Rode
3Evana d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt
4Sterre van 't Bruggeveld van Vlaams-BrabantCallebaut Rudi, Dilbeek
Merries van 6 jaar
1Ischa van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
Merries van 7 en 8 jaar
1Nienke van de BraambeierhoekCornelis Ann-Sophie, Booischot
2Roos van 't Groeneveld van Vlaams-BrabantVerdoodt W en P, Malderen
3Annelies van het RoovershofDe Roovere Bert, Rumst
Merries van 9 en 10 jaar
1Princes van de MolenputDe Brabander familie, Evergem
2Freya van 't Bos van Vlaams-BrabantVerdoodt W en P, Malderen
3Silke d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt
Merries van 11 jaar en ouder
1Delphine van 't IJzerhofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Julia van de WijveheideCallebaut Rudi, Dilbeek
3Jasmine van LuchterenLammens Daniel, Mere
4Astrid van de HerdershoeveDe Roovere Bert, Rumst
Merries - Kampioenschap
Nienke van de Braambeierhoek   •   Cornelis Ann-Sophie
Loten van 3 merries
1 De Greeff Herman, Elewijt
2 Callebaut Rudi, Dilbeek
2 De Paepe Karolien, Oosterzele
2 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2 Verdoodt W en P, Malderen
2 De Roovere Bert, Rumst
Loten van 3 merrieveulens
1 Van Riet Dominique, Londerzeel
2 Van den Bergh Jurgen, Waasmunster
2 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2 Van Riet Dominique, Londerzeel

Neem een abonnement op Trekpaard.net

Trekpaard.net is reeds jarenlang dé referentie als het over het Belgisch/Nederlands Trekpaard gaat. Met een abonnement Basic of Professional krijgt u toegang tot nog meer informatie over de trekpaardfokkerij.

Abonnement info