Hengsten van 2 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Lander van de Boterhoeve | Imschoot Luc, Beervelde | |||
2 | Emir van 't Hof ter Kalken | Lemaire Jan en Guy, Mollem | |||
3 | Ramiro van 't Roetaart | Verhulst Remi, Sint-Pauwels | |||
4 | Jefke van de Winninghoeve | Leenaerts Jurgen, Diest | |||
5 | Ensor van 't Hof ter Kalken | Lemaire Jan en Guy, Mollem |
Hengsten van 3 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Kastaar van 't Roetaart | Verhulst Remi, Sint-Pauwels | |||
2 | Tonic van 't Gavershof | Van Riet Kamiel, Londerzeel | |||
3 | Quadraat van 't Zwaluwnest | Jansen Jos en zn, Meerle |
Hengsten van 4 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Clarion van Kapelhof | Nulens Luc, Zutendaal | |||
2 | Adel van Hazelbeek | Van Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere |
Hengsten van 5 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Freek van Welgelegen | Cocquyt Julien, Deinze | |||
2 | Lander van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) |
Hengsten van 6 jaar en ouder | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Kastaar van de Langenakker | Van Couter Toon, Merendree | |||
2 | Calas van 't Domineeshof | Poelman Paul, Destelbergen | |||
3 | Ivo van Harseveld | Leys Joseph & van Olmen, Netersel | |||
4 | Uto van Hazelbeek | Van Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere |
Hengsten - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Kastaar van de Langenakker • Van Couter Toon |
Merries van 2 jaar - Jongsten | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Tiene van de Egelenberg | De Graeve D. en Ch., Erpe-Mere | |||
2 | Mia van de Kleine Heide | Algoet Bart, Moorslede | |||
3 | Toke van de Steenberg | Cleeren Jos, Lummen | |||
4 | Louisa uit de Gavers | Imschoot Luc, Beervelde | |||
5 | Hanke du Blanc Bois | Van Hooydonck Marcel, Rosée | |||
6 | Kalinka van Kestersbos | De Hertogh Jos, Opwijk | |||
7 | Nicole van de Kraanbeekhoeve | Berden Gebr., Alken | |||
8 | Nele van de Molenput | De Brabander Marnix, Evergem | |||
9 | Milka du Blanc Bois | Van Hooydonck Marcel, Rosée | |||
10 | Charlotte van Kromvelde | Vanheule Gebr., Maldegem | |||
11 | Louise van de Geer | Joos Eric, Malderen | |||
12 | Matilde du Blanc Bois | Van Hooydonck Marcel, Rosée |
Merries van 2 jaar - Oudsten | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Mita van de Stock | Pauwels Jozef, Melsele | |||
2 | Britt van de Notaxhoeve | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
3 | Flora van Halfweg | Van Riet Kamiel, Londerzeel | |||
4 | Vera van de Malsem | Joos Eric, Malderen | |||
5 | Juliette van 't Rietenhof | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
6 | Emke van de Achelsen Dijk | Grauls Paul, Stevoort-Hasselt | |||
7 | Marian van de Kapelhoeve | Van Overveld Alfons, Kalmthout | |||
8 | Tessy van de Molenput | De Brabander Marnix, Evergem | |||
9 | Lisa van 't Hof ten Badts | Van Ginderachter Albert, Lokeren | |||
10 | Suzy van de Molenput | De Brabander Marnix, Evergem | |||
11 | Lina d'Aywiers | Petit Alain, Biesme |
Merries van 2 jaar - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mita van de Stock • Pauwels Jozef |
Loten van 2 merrieveulens | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Van Hooydonck Marcel, Rosée | ||||
2 | De Brabander Marnix, Evergem | ||||
3 | Van Riet Dominique en Kamiel, Londerzeel |
Merries van 3 jaar - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Rozalie van Hoogbeemd | Pauwels Jozef, Melsele | |||
2 | Cynthia van de Molenput | De Brabander Marnix, Evergem | |||
3 | Venus van 't Helismael | Clerinx Sofie, Piringen | |||
4 | Sara van de Heuvel | Dewulf Roland, Zuienkerke | |||
5 | Sanne van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | |||
6 | Laura van ten Boskante | Hillen Marcel, Zandhoven |
Merries van 3 jaar - Kleine maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Justine van 't Rietenhof | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
2 | Louise van de Boterhoeve | Imschoot Luc, Beervelde | |||
3 | Miranda van de Kapelhoeve | Van Overveld Alfons, Kalmthout | |||
4 | Daniek van 't Hof ter Kalken | Van Bogaert Eric, Temse | |||
5 | Isaura van 't Hengelhof | Smeers-Alenis Jos, Houthalen |
Merries van 4 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Rosalien van de Grens | Jansen Jos en zn, Meerle | |||
2 | Siska van 's Hertogendijk | Lemaire Jan en Guy, Mollem | |||
3 | Silke van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | |||
4 | Katoo van 't Keuzegoed | Houman Marcel, Brussegem | |||
5 | Pancy van de Molenput | De Brabander Marnix, Evergem | |||
6 | Lies van den Houtbriel | Van Bogaert Eric, Temse |
Merries van 5 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Lobke van 't Rietenhof | Van Riet Dominique, Londerzeel | |||
2 | Rebecca van de Grens | Jansen Jos en zn, Meerle | |||
3 | Brillante van de Kloosterdreef | Vanheule Gebr., Maldegem | |||
4 | Myrthe uit de Rampert | Van Buggenhout Fam. & Smits Gebr., Erpe-Mere | |||
5 | Lieselotte van de Boterhoeve | Imschoot Luc, Beervelde | |||
6 | Britt van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) |
Merries van 6 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Kitti van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | |||
2 | Charlot van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | |||
3 | Thorra van de Hertogh | De Hertogh Jos, Opwijk |
Merries van 7 en 8 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie van de Beek | Smeers Max en Nico, Brustem - St Truiden | |||
2 | Cora van 't Bloemendal | Van Buggenhout Valère, Aaigem | |||
3 | Koket van 't Roetaart | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | |||
4 | Kyra uit de Rampert | Vanheule Gebr., Maldegem | |||
5 | Hanneke van de Molenberghoeve | Van Hooydonck Marcel, Rosée | |||
6 | Ultra van de Molenput | De Brabander Marnix, Evergem |
Merries van 9 en 10 jaar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Xaviera van Hooidonk | De Graeve D. en Ch., Erpe-Mere | |||
2 | Connie van de Klotputten | Smeers Max en Nico, Brustem - St Truiden | |||
3 | Sofie van de Molenput | De Brabander Marnix, Evergem |
Merries van 11 jaar en ouder | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Udona van de Capreton | De Graeve D. en Ch., Erpe-Mere | |||
2 | Rebecca van het Zwaluwnest | Pauwels Jozef, Melsele | |||
3 | Berdien Terzwa | De Brabander Marnix, Evergem | |||
4 | Kelly van de Hagelbergen | De Graeve D. en Ch., Erpe-Mere | |||
5 | Lieselot van de Molenput | De Brabander Marnix, Evergem |
Algemeen kampioenschap merries | |||||
---|---|---|---|---|---|
Lobke van 't Rietenhof • Van Riet Dominique |
Loten van 3 merries | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | De Graeve D. en Ch., Erpe-Mere | ||||
2 | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | ||||
3 | De Brabander Marnix, Evergem | ||||
4 | Fierens Louis, Emblem (Ranst) | ||||
5 | De Brabander Marnix, Evergem |
Trekpaard.net is reeds jarenlang dé referentie als het over het Belgisch/Nederlands Trekpaard gaat. Met een abonnement Basic of Professional krijgt u toegang tot nog meer informatie over de trekpaardfokkerij.
Abonnement info