uitslagen

Prijskamp Vilvoorde 13/05/2019

  Klik hier voor het verslag

Foto's © Eva De Smidt
Klik hier voor meer foto's / video.

Hengstveulens van 1 jaar
1Grim II van de LindenhoeveCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
2Cavan van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3Stan van IssegemDe Paepe familie, Balegem (Oosterzele)
4Juul van het Struyselhof van Vlaams-BrabantAndries Nathalie, Tildonk
Hengstveulens van 1 jaar - Oudsten
1Sky van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
2Luis Léon van 't CamillenhofKusé Benjamin, Bazel
3Viktor van den HoutbrielImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
4Rowin van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
5Wannes van het Greeveshof van Vlaams-BrabantVranckx Kristof, Haacht
Hengsten van 2 jaar
1Wodan van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Dorus van Terlinden van Vlaams-BrabantLeunens L, Herne
3Rambo uit de GaversVerhulst Remi, Sint-Pauwels
Algemeen jeugdkampioenschap
Wodan van de Boterhoeve   •   Imschoot Luc en Ignaece
Hengsten van 3 jaar
1Tom van Nieuw LevenImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Nectar van de ParelhoeveDe Jaeger Philippe, Frameries
3Bas van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
Hengsten van 4 jaar
1Vico van OoidonkCocquyt Julien, Deinze
2Bart van het Hof ter VaaltNee Steve, Boussu
Hengsten van 5 jaar
1L'Espoir van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
2Matteo van het OostveldVerhulst Remi, Sint-Pauwels
Hengsten van 6 jaar en ouder
1Vic van OoidonkCocquyt Julien, Deinze
Hengsten - Kampioenschap
Tom van Nieuw Leven   •   Imschoot Luc en Ignaece
Merrieveulens van 1 jaar - Jongsten
1Anouk d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt
2Gitte van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)
3Renka van Kettelo van Vlaams-BrabantDe Block Cindy & Walter, Asse
4Nette van 't Grootveld van Vlaams-BrabantImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
5Evana d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt
6Martina van de DriesprongVoncken Fried, Meeuwen-Gruitrode
Merrieveulens van 1 jaar - Reeks 2
1Kitty van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Elena d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt
3Martha van de KapelhoeveVan Overveld Alfons, Kalmthout
4Nadia du BorinageNee Steve, Boussu
5Linne van de Kleine Heide van Vlaams-BrabantFeytens Frederik, Neerijse
6Jenka van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
7Sara van IssegemDe Paepe familie, Balegem (Oosterzele)
Merrieveulens van 1 jaar - Oudsten
1Fay van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
2Zita van het Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
3Delfien van den BunderCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge
4Dewi van het KoyennehofRoox Hubert, Smeermaas-Lanaken
5Cleo van 't Laerenhof van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek
6Navarra van 't CamillenhofKusé Benjamin, Bazel
Merries van 2 jaar - Jongsten
1Latoya van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Sofia van de Doore PlasVlaemynck Steven, Vosselare
3Christa van 't BosVerdoodt W en P, Malderen
4Sumaya van 't MerelandLammens Daniel, Mere
5Ode van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
6Brit van de BazelsebeekhoeveVerstraeten Leo, Melsele
Merries van 2 jaar - Reeks 2
1Helena van den EgelenbergBrynaert Famille & Sterck Dirk, Chièvres
2Karo van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
3Lilly van Liezele-VeldVan Assche Francois, Bornem
4Clarys de NizellesHussin P-Y, Wauthier-Braine
5Violetta van de BouwhoeveVan Overveld Alfons, Kalmthout
6Mieke van den EssenbergVan Riet Dominique, Londerzeel
Merries van 2 jaar - Oudsten
1Orfee van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
2Finne van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
3Mirhyne van de HermeshofHenckens-Geusens Nico en zonen, Maaseik
4Noor van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)
5Ischa van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
6Lenka van het KazernehofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
7Fanny van VollezeleVan Hecke Freddy, Zomergem
Merries van 1 en 2 jaar - Kampioenschap
Helena van den Egelenberg   •   Brynaert Famille & Sterck Dirk
Merries van 3 jaar - Kleine maat
1Nina du Bois de BoussuNee Steve, Boussu
2Noblesse van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem
3Ninon van HazelbeekVan Buggenhout Valère, Aaigem
4Fenna van 't MerelandLammens Daniel, Mere
5Elza van Terlinden van Vlaams-BrabantLeunens L, Herne
Merries van 3 jaar - Middenmaat
1Liya van Malderen van Vlaams-BrabantImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Lies van de StrophoeveTack Kevin, Nazareth
3Dina d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt
4Roos van 't Groeneveld van Vlaams-BrabantVerdoodt W en P, Malderen
5Nienke van de BraambeierhoekCornelis Ann-Sophie, Booischot
6Annelies van het RoovershofDe Roovere Bert, Rumst
Merries van 3 jaar - Grote maat
1Rolinde van de GrensJansen Jos en zn, Meerle
2Janne van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3Dora van 't VoldershofSea-Horse bvba, Deurle
4Selah van de Doore PlasVlaemynck Steven, Vosselare
5Mieke van 't SaeghershofDe Block Cindy & Walter, Asse
6Nelly van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
Merries van 4 jaar
1Elza van Vollezele van Vlaams-BrabantVan Riet Dominique, Londerzeel
2Amelie van den BunderCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge
3Tosca van 't Rietenhof van Vlaams-BrabantMertens Stephanie, Londerzeel
4Lili du MalametzImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
5Avina de la PlaceVan Bastelaere Marc, Kalken
6Lotte van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo
7Dina van 't RoetaartFierens Louis, Emblem (Ranst)
8Gamine van Goudveerdegem van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek
9Tina van 't Grootveld van Vlaams-BrabantCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
Merries van 5 jaar
1Melanie van het VoldershofVerdoodt W en P, Malderen
2Beau van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3Silke d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt
4Hebe van 't Goed ter KaeksmeteCornelis Ann-Sophie, Booischot
5Riet van 't RoetaartVan De Velde Peter, Emblem
6Olivia van IssegemDe Paepe familie, Balegem (Oosterzele)
Merries van 6 jaar
1Jana van 't HengelhofSmeers Jos, Houthalen-Helchteren
2Iebe van Burst van Vlaams-BrabantImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3Ramona van de RoondAndries Nathalie, Tildonk
Merries van 7 en 8 jaar - Kleine maat
1Valerie van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo
2Melissa d'Elewijt van Vlaams-BrabantDe Greeff Herman, Elewijt
3Lisa van Bob van Vlaams-BrabantVan Laer Thomas, Vlezenbeek
4Nora van de BouwhoeveFeytens Frederik, Sint-Joris-Weert
5Astrid van de HerdershoeveDe Roovere Bert, Rumst
Merries van 7 en 8 jaar - Grote maat
1Lien van de Doore PlasDeboosere Joke, Vosselare
2Maya van 't HengelhofSmeers Jos, Houthalen-Helchteren
3Lotte van de Killige LandenCornelis Ann-Sophie, Booischot
4Benita van 't CamillenhofCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
Merries van 9 en 10 jaar
1Gwendoline van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo
2Ruth van de GrensJansen Jos en zn, Meerle
3Angela van 't RavensgatCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge
4Freya van de EyneakkerSea-Horse bvba, Deurle
5Nina van de KerkeveldhoeveAndries Nathalie, Tildonk
6Lady van de DageraadAndries Nathalie, Tildonk
Merries van 11 jaar en ouder
1Loes van 't RivierhofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2Dynamique van 't ZandCeuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
3SienCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge
Merries - Kampioenschap
Jana van 't Hengelhof   •   Smeers Jos
Loten van 3 merries
1 Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo
2 Ceuleers Wim, Kampenhout-Nederokkerzeel
3 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
- Andries Nathalie, Tildonk
- Camerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge
- Cornelis Ann-Sophie, Booischot
- De Greeff Herman, Elewijt
- Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
Loten van 3 merrieveulens
1 De Greeff Herman, Elewijt
2 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
4 Van Riet Dominique, Londerzeel

Tevreden over Trekpaard.net ?

Om de website verder te ontwikkelen en de inhoud te onderhouden, is uw steun zeer welkom.

Uw donatie