Hengstveulens dit jaar geboren - Kleine maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Timo | Blom J.J., Zierikzee | 2a |
Hengstveulens dit jaar geboren - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Job van Bleijendaal | Brooijmans J.F.M., Tholen | 1a | ||
2 | Nobel van Nieuw Weltevreden | de Buck J.A., Oostkapelle | 2a |
Hengstveulens dit jaar geboren - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Job van Bleijendaal • Brooijmans J.F.M. |
Merrieveulens dit jaar geboren - Kleine maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Lieselotte van Stuyvenberg | Aarnoutse Arno, Kloetinge (Zld) | |||
2 | Annelien van 't Domineeshof | Verburg E., Westkapelle (Zld) | |||
3 | Kira de Woude | Vos J.L., Zoutelande (Zld) | |||
4 | Bella van 't Domineeshof | Verburg E., Westkapelle (Zld) | |||
5 | Isaura van de Zaaidijk | Wisse L., 's-Gravenpolder |
Merrieveulens dit jaar geboren - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Quirina van Roosjeshof | van der Wekken B., Kerkwerve | |||
2 | Quinta van Roosjeshof | van der Wekken B., Kerkwerve | |||
3 | Nadine van 't Vredehof | Koster F.P., Waarde | |||
4 | Irma van de Geldkaern | van Dijke Gebr., Sint Annaland |
Merrieveulens dit jaar geboren - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Quirina van Roosjeshof • van der Wekken B. | |||||
Reserve • Quinta van Roosjeshof • van der Wekken B. |
Merrieveulens van 1 jaar - Kleine maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Priscilla van Roosjeshof | van den Broeke Gebr., Middelburg | |||
2 | Esperanza van de Linge | de Buck Z.A., Oostkapelle |
Merrieveulens van 1 jaar - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Amore van 't Dorp | van der Maas J, Wemeldinge (Zld) | |||
2 | Channel van de Zaaidijk | Aarnoutse Arno, Kloetinge (Zld) | |||
3 | Marina van 't Vredehof | Koster F.P., Waarde |
Merrieveulens van 1 jaar - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Priscilla van Roosjeshof • van den Broeke Gebr. | |||||
Reserve • Amore van 't Dorp • van der Maas J |
Merries van 2 jaar - Kleine maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Karin van de Molenhoek | de Buck Z.A., Oostkapelle | |||
2 | Ylia van de Zaaidijk | Wisse L., 's-Gravenpolder | |||
3 | Odilia van Roosjeshof | van der Wekken B., Kerkwerve | |||
4 | Blanche van Buitenlust | Haverbeke Heidi, Axel |
Merries van 2 jaar - Middenmaat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Jenna van Waardzicht | Calon R.J., IJzendijke | |||
2 | Dayla van Sluishoek | Maurice C., Nisse (Zld) | |||
3 | Alouette van Sluishoek | Maurice C., Nisse (Zld) |
Merries van 2 jaar - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Riekka van de Paashoef | Aarnoutse Arno, Kloetinge (Zld) | |||
2 | Marlies van Stuyvenberg | Aarnoutse Arno, Kloetinge (Zld) | |||
3 | Emma van Serooskerke | Verhage A., Serooskerke (Zld) | |||
4 | Nina van 't Westende | van de Broeke P., Serooskerke |
Merries van 2 jaar - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Riekka van de Paashoef • Aarnoutse Arno | |||||
Reserve • Jenna van Waardzicht • Calon R.J. |
Merries van 3 jaar - Middenmaat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Natasja van Roosjeshof | van der Wekken B., Kerkwerve | |||
2 | Donna van de Lavendelhof | de Bat-Koster J., Oostdijk |
Merries van 3 jaar - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Quintien van de Linge | de Buck A.Z., Oostkapelle | |||
2 | Nora van de Molenwerf | Krijger A.M.P., Meliskerke (Zld) | |||
3 | Maxima van de Linge | de Buck Z.A., Oostkapelle |
Merries van 3 jaar - Kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Quintien van de Linge • de Buck A.Z. | |||||
Reserve • Natasja van Roosjeshof • van der Wekken B. |
Algemeen jeugdkampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
Quintien van de Linge • de Buck A.Z. |
Merries van 4 en 5 jaar - Kleine maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Linda van de Karstraat | van der Wekken B., Kerkwerve | |||
2 | Rietje van Vlake | Marcusse M.C. en J., Vlake | |||
3 | Tosca van Oostkapelle | Geldof Gebr., Oostkapelle (Zld) |
Merries van 4 en 5 jaar - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Sara van 't Wilgenhof | Aarnoutse Arno, Kloetinge (Zld) | |||
2 | Irene van 't Vredehof | Koster F.P., Waarde | |||
3 | Marlies van het Thiendehof | van Dijke Gebr., Sint Annaland |
Merries van 6 jaar en ouder - Kleine maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Luna van de Heirhoeve | Wisse L., 's-Gravenpolder | |||
2 | Jenny van Bleijendaal | Brooijmans J.F.M., Tholen | |||
3 | Lobke van de Laarheide | Geldof Gebr., Oostkapelle (Zld) |
Merries van 6 jaar en ouder - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Happy van 't Bruggeveld | van Haelst Fam. O.J.E.R., Philippine | |||
2 | Kelly "te Zande" | van Aert J.A., Ijzendijke |
Merries van 9 jaar en ouder - Middenmaat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Jenny van Bleijendaal | Mts. Geldof, Oostkapelle (Zld) |
Merries van 9 jaar en ouder - Grote maat | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Willeke van de Beerschekamp | van der Wekken B., Kerkwerve |
Mooiste geheel | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Luna van de Heirhoeve | Wisse L., 's-Gravenpolder |
Merries met afstammelingen | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Jenny de Merdorp | Geldof Gebr., Oostkapelle (Zld) |
Stalgroepen | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Aarnoutse Arno, Kloetinge (Zld) | ||||
2 | van der Wekken B., Kerkwerve |
Fokgroep | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | van der Wekken B., Kerkwerve | ||||
2 | Koster F.P., Waarde |
Algemeen kampioenschap merries | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sara van 't Wilgenhof • Aarnoutse Arno | |||||
Reserve • Luna van de Heirhoeve • Wisse L. |
Ere-kampioenschap | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | Sara van 't Wilgenhof | Aarnoutse Arno, Kloetinge (Zld) |
Trekpaard.net is reeds jarenlang dé referentie als het over het Belgisch/Nederlands Trekpaard gaat. Met een abonnement Basic of Professional krijgt u toegang tot nog meer informatie over de trekpaardfokkerij.
Abonnement info